Жінка Півень і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Чоловік Коза добросердечен і достатньо уважний до інших, щоб щиро постаратися зробити що завгодно, якщо це потрібно. Жінка Півень любить винаходити, аналізувати і керувати життям інших людей. Він песимістичний і суб’єктивний; вона оптимістична і об’єктивна. Її енергійність і безстрашність можуть налякати чутливу і скромну Вівцю. На його смак, вона занадто дріб’язкова, різання і любить посперечатися. Вона, в свою чергу, скаже, що важко мати справу з таким сентиментальним і слабохарактерною людиною. Їх світогляд може бути дуже різним, і тому їм важко буде змиритися з недоліками один одного.

Гороскоп сумісності у цьому поєднанні, мабуть, більш складний. На якомусь етапі спільного життя, чоловік Коза сприймається жінкою Півнем занадто неврівноваженим, примхливим і безвідповідальним. Вона насилу знаходить точки дотику і весь тягар спільних справ, а також сімейних обов’язків, може лягти на її плечі. Швидше за все, вона сама вирішить його звалити на себе… Проте, їй варто зрозуміти: чоловік Коза, якщо він тільки не працює день і ніч, що трапляється вкрай рідко, цілком здатний робити купу домашніх справ. Цілком можливо, що домашні справи доставляють йому чимало радості!

Східний гороскоп сумісності прогнозує, що в довгостроковій перспективі навряд чи Півень-жінка і Коза-чоловік залишаться разом. В якості друзів Півень і Коза підходять один одному просто відмінно, але спільне життя, шлюб стають для них занадто важким випробуванням.

Коза і Півень — абсолютно різні люди, і прогноз сумісності цих знаків китайського Зодіаку, відповідний – не надто оптимістичний. Що стосується першої, то вона дуже чутлива до кожного слова, будь-якій критиці. Вона не може пристосуватися до щоденних подвигів Півня, який до того ж постійно аналізує (звичайно ж, вголос) її поведінку. Крім іншого, Півень любить пристрасні чесні дискусії, завжди з кимось або з чимось воює. Його вабить світ політики, засобів масової інформації, права. Коза ж хоче тиші та спокою в своїх чотирьох стінах, а друга половина, народжена в рік Півня, їй цього не забезпечить ніколи. Стихією цієї людини є зміни, реформи, він постійно шукає нові завдання, його підігріває зсередини честолюбство.

Оскільки Півень і Коза мало сумісні в шлюбі, зліплені з різного тіста, першого сильно дратує легковажність, нерозсудливість і примхливість другий. Він вважає її неорганізованою, занадто легковажною і часто відпускає на її адресу єхидні критичні зауваження, які боляче ранять її серце. Зневірившись, Коза зрештою шукає розради в інших обіймах і залишає Півня, який не може її простити до кінця свого життя.


Залишити відгук