Жінка Півень і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Між ними може бути багато спільного, але в парі жінка Півень і чоловік Дракон доведеться спочатку згладити гострі кути. Точні (хоча, часом, і різкі) зауваження жінки-Півня зможуть вгамувати надмірне его чоловіки-Дракона. Він динамічний і повний сил, а вона успішна, економна і критична. Обидва будуть щасливішими, якщо поділять сфери контролю. З точки зору інтелекту, вони рівні, але їм не слід придушувати один одного своїми досягненнями.

Гороскоп сумісності в цьому поєднанні знаків виявляється успішним та легким для життя. Жінка Півень зуміє навести свій порядок в будинку і з задоволенням стане опорою для чоловіка Дракона. А коли побутове життя налагоджено, можна спокійно працювати і заробляти. Їм буде добре разом і в фізичному, і в психологічному, і в інтелектуальному плані. Головна умова щасливих і довгих відносин у цій парі — вміння контролювати свої емоції.

У зв’язку, головними героями якої є Дракон і Півень, буде все: і кохання, і пристрасть, і багато щирої дружби. Хороша сумісність обох знаків східного зодіаку дозволяє їм чудово відчувати себе в своїй маленькій компанії. Парі жінка-Півень – чоловік-Дракон ніколи не буває нудно проводити час разом, тому що для них гарний будь-який привід, щоб почати захоплююче грати і розважатися навіть у самої сумної ситуації. У них немає недоліку в загальних темах для розмов; сумісність в сексі Півня і Дракона теж досить висока, ночами вони дивують один одного в ліжку цим південним темпераментом.

Дракон дивиться з деякою недовірою на ораторські подвиги Півня. Його хвастощі і бажання відрізнитися від інших і блищати будь-якою ціною, на щастя, лікується — на відміну від деяких інших знаків східного гороскопу — почуттям гумору. Дракону імпонує імпульсивність, розмах, бравада Півня, його любов до хорошої гри, а також він захоплюється практичністю і організаторськими здібностями своєї пташки.

У свою чергу, Півень Дракона часто зустрічає свій ідеал. Закоханий без пам’яті, він не помічає недоліків егоїстичного Дракона і підносить його до небес, що, звичайно ж, дуже тому подобається. Обидва знака щиро ненавидять брехня і лицемірство. Тому, разом йдучи по життю і перебуваючи у шлюбі, дружина-Півень і чоловік-Дракон знають, що їхні стосунки не стануть для них причиною розчарування через моральну, а точніше аморальною, позиції партнера.

Єдиною перешкодою сумісності Півня і Дракона і заковикою в цих успішних любовних стосунках є складна психіка першого. Під прикриттям сліпучих пір’їнок в його душі таїться безліч страхів. Якщо егоцентричний Дракон переможе свій егоїзм, почне помічати проблеми партнера, що виникають із-за його чутливості, і допоможе йому в скрутну хвилину, то дуже швидко зрозуміє, що у любовній лотереї витягнув дуже щасливий квиток.


Залишити відгук