Жінка Півень і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Кілька жінка Півень і чоловік Собака чекає холодний шлюб, в кращому разі, – всього лише співіснування. Обидва люблять звинувачувати інших і рішучі по натурі, і вони будуть незадоволені недоліками один одного. Зазвичай обидва намагаються бути милими, але в цьому поєднанні виявляться їх самі неприємні риси, що зробить цих партнерів вимогливими і безкомпромісними. Отримавши виклик, обидва швидко наносять удар у відповідь » люто б’ються. Собака приємна і легка в спілкуванні лише до тих пір, поки її гладять по шерсті. Жінка-Півень благородна і в рівній мірі щира, але занадто косна, щоб Собака залишилася задоволена. Він відчує, що вона намагається переробити його, і не потерпить цього.

Є думка, що це поєднання є більш перспективним з точки зору сімейного життя. Тут жінка буде задавати тон відносин. Вона — яскрава і цікава, емоційно відкрита! При цьому, досить практична, здатна створити гармонійну обстановку в будинку, комфорт для всіх членів сім’ї. Чоловік може непогано себе почувати поруч з такою жінкою, але потрібно пам’ятати — жінка Півень вимагає підвищеної уваги до себе і чоловікові варто більше часу проводити поруч з нею!

З самого початку між Півнем і Собакою може виникнути таємнича зв’язок і дивовижне взаєморозуміння. На перший погляд, складно навіть уявити силу, якою повинна володіти їх любов, щоб з цих настільки різних людей вийшла пара для довгих відносин. Тим не менш, прогноз сумісності пари Собака і Півень цілком оптимістичний. На чому він базується?

Півень справляє враження людини упевненого в собі, прямого, заповзятливого і безапеляційного. У компанії він грає першу скрипку, і якщо його не видно у натовпі оточуючих людей, то, звичайно, чути. Собака більш потайлива, це інтроверт, схильний до самоаналізу, вона відрізняється скромністю і не терпить позерства. Стиль життя Півня іноді дратує її. Однак у Собаки не слабкий характер, її страхи та обережність у поводженні випливають із чутливості, а не з боягузтві. У критичних ситуаціях Собака може проявити велику мужність і силу волі, захистити своїх близьких. Ця людина завжди оточує їх справжньою турботою, намагається забезпечити їм добробут, ну а відданість Собаки давно увійшла в приказку.

Сумісність пари Собака і Півень поліпшується, коли Півень все це помітить і оцінить. Він починає по-іншому дивитися на мирну Собаку, і тоді та робить запаморочливу сімейну кар’єру: з позиції «придворного» переміщується на роль єдиновладного правителя. За маскою впевненості в собі в душі Півня криються численні страхи, і відданість Собаки щиро йому імпонує і дуже йому потрібна.

Зі свого боку, Собака повільно з подивом виявляє, наскільки чутлива, ніжна і психологічно складна натура у її супутника-Півня. І поступово до неї доходить, що задириста драчливая птах може стати справжньою опорою. Відчуття того, що вона потрібна і кохана, для Собаки найголовніше. Тому, незважаючи на відмінності в характері, вона залишається вірна партнеру до кінця життя, і пара Півень-жінка і Собака-чоловік у шлюбі стає міцною і нерозлучною.


Залишити відгук