Жінка Півень

Жінка-Півень чудово справляється зі своїми обов’язками і вдома, і на роботі. Розум і характер у неї чоловічий. Вона намагається не потрапити у фінансову чи іншу залежність від чоловіка. Вона вміє організувати свій дім і вести господарство. Від членів своєї родини вона вимагає дотримання порядку і дисципліни. Вона дуже серйозно ставиться до сімейного життя, відчуває відповідальність за сім’ю, і за свої старання хотіла б отримувати подяку від домочадців.

У жінки — Півень за китайським гороскопом відмінно розвинений материнський інстинкт. Вона щиро піклується про своїх дітей і завжди знає, що їм потрібно. Вона дуже ревнива, і це почуття часто переходить у неї в агресію. Для ревнощів у неї є причини. Чоловік, хоча і любить її, не проти погуляти на стороні. Сімейні скандали та розбірки із з’ясуванням відносин у житті жінки — Півня — звична справа.

Проблеми в сімейному житті у неї виникають тому, що вона занадто прямолінійна і намагається панувати в сім’ї. А який чоловік погодиться грати другу роль і бути підкаблучником? Згідно з китайським гороскопом, жнщина-Півень воліє жіноче товариство чоловічому. У веселій компанії вона цікава і приваблива, її таланти розкриваються саме на людях. Вона — гарний оповідач і вигадник всяких неймовірних історій. Вона завжди воліє говорити сама, ніж слухати когось.

Вона часто міняє свою зовнішність, відчуває себе в житті, як на сцені, багато робить напоказ, але сприймають її завжди однозначно.

В жіночому варіанті Півень – знак актриси, любительки зовнішніх ефектів і «бурлеска». Жінка-Півень з помітною зовнішністю і ексцентричною поведінкою може затьмарити собою будь-яку суперницю, однак цього деколи недостатньо, щоб завоювати і утримати чоловіка поруч собою, дуже часто її яскравість, палкість і напір навпаки лякають представників протилежної статі. До того ж промовиста жінка-Півень не соромиться у висловах, іноді веде себе зухвало агресивно. Така якість заважає спілкуванню або ставить «тенета» на шляху кар’єри.

З енергетичної точки зору знак Півня робить жінку більш витривалою і здоровою, сонячна енергія дозволяє довше зберігати свою молодість і красу. Незважаючи на явне переважання в цьому знаку чоловічої енергії «Інь», окремі типажі дам-Півнів бувають дуже боязкими – «жінка-курча», і непоказними – «сіра качечка». Ну а ті, чиєю метою є заміжжя, у шлюбі можуть втрачати свій природний блиск і індивідуальність, потреба постійно приводити себе в порядок – «чистити пір’ячко» і блищати, згасає, тоді жінка-Півень стає «домашньої курочкою», або «квочкою», надмірно опікаючої своїх близьких і дітей.

Якщо справа стосується професійних амбіцій, то Півні не вірять в космічний везіння і не шукають «легких грошей», тому вважаються невтомними трудівницями. Із-за страху провалу не роблять «різких рухів», не схильні до ризику і до своєї мети воліють йти поступально («курочка по зернятку клює»). При цьому гроші сприймаються як єдине джерело особистої свободи і незалежності, але з-за марнотратства жінки-Півні більш схильні до «банкрутства» свого гаманця. Їм важливо гармонійно розподіляти свої доходи і витрати, іноді непогано «запасати про запас», і взагалі, вміти зіставляти свої бажання і можливості.


Залишити відгук