День Народження 11 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Тельці, відзначають свій день народження 11 травня, можливо, єдині, хто здатний робити відразу дві справи або реалізовувати свої таланти одночасно на терені двох кар’єр. Ідеаліст-практик, ви стикаєтеся з необхідністю поєднувати свою духовну складову з приземленим матеріалізмом Тельців. З одного боку, ви амбіційний і спрямований до матеріальних цілей прагматик, але на більш глибокому рівні хочете, щоб завдяки вашим досягненням суспільство змінилося на краще. Ви буваєте надзвичайно задоволені, якщо ваші гуманістичні зусилля допомагають людям виправити своє скрутне становище.

Оскільки діти, народжені 11 травня, володіють багатою уявою, батькам часто дуже важко визначити, наскільки відповідають дійсності скарги на нездужання, висловлювані їх чадами, а також відрізнити критичну ситуацію від цілком вирішуваною. Найголовніше, звичайно, — зрозуміти психологію своєї дитини. Дорослі з числа народжених 11 травня, як правило, піклуються про власне здоров’я, серед них чимало довгожителів, проте схильність до іпохондрії все-таки присутня. У харчуванні народжені 11 травня себе не обмежують, проте їм все-таки вдається залишатися на диво здоровими.

Народженим 11 травня властиво, мабуть, саме неординарне бачення світу. Втім, вони воліють тримати свої фантазії у секреті, оскільки, виражаючи їх публічно, ризикують залишитися незрозумілими. Однак найбільш екстравагантні особистості зовсім не ніяковіють відкритого вираження своїх почуттів і думок; навколишні затамувавши подих вислуховують їх, підкидаючи брови здивовано.

Знак Зодіаку 11 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Земних знаків, які відрізняються лагідністю, енергійністю, емоційністю, терплячістю.

Планета Управитель: Венера. Телець отримує від неї почуття краси, а також уміння рахувати гроші. Вплив Венери ідеально для представників богеми, живописців і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння мислити масштабно і грати проти правил.

11 травня з’являються на світ унікальні Тельці, здатні одночасно працювати на двох дуже різних роботах і робити кілька справ одночасно. Одна їх половина підштовхує їх в сторону практичного матеріалізму, інша – в бік вищої духовності. Відповідно до цієї своєї роздвоєністю народжені 11 травня намагаються проявити себе одночасно у двох областях діяльності. Вони амбітні, прагматичні, прагнуть до багатства, разом з тим для цих людей важливо допомагати людству і як-небудь принести користь суспільству. Якщо їх ідеї або робота допоможуть скривдженим, пригнобленим, убогим вибратися з нещасть і бід, то народжені 11 травня вважають себе повністю відбулися.

Серед народжених 11 травня можна зустріти людей різною мірою ексцентричності — від злегка дивакуватих до нагадують прибульців з інших планет. Проте всіх їх об’єднує багатющу уяву, причому їх фантазії бувають абсолютно дикими. Найбільш успішні з тих, хто народився в цей день, примудряються втілити свої мрії і задуми в життя. Справді, в деяких з цих людей живе дивовижна здатність робити реальним те, що здається абсолютно недосяжним, однак при цьому їм не варто нехтувати підтримкою тих, хто може допомогти в досягненні успіху. Якщо народжені в цей день демонструють здатність представити корисні ідеї, цікаві оточуючим, вони можуть розраховувати на суспільне визнання та винагороду.

З іншого боку, постійно обтяжуючи суспільство нездійсненними проектами і фантастичними схемами, вони ризикують викликати в оточуючих роздратування і втому. Небезпека полягає в тому, що друзі і близькі народжених 11 травня найчастіше вважають їх «блаженними», сміються над тим, що вони вимовляють, але рідко сприймають їх серйозно. Таке поблажливе ставлення може поранити народжених 11 травня куди болючіше, ніж просте нехтування. Вони можуть втратити самоповаги, навіть будуть з усіх сил намагатися здаватися нормальними, тим самим втрачаючи індивідуальність і придушуючи в собі природну сутність, тому народжені 11 травня високо цінують і дорожать тими, хто здатний прийняти їх такими, які вони є. Об’єктивності заради слід визнати, що, розповідаючи свої історії, народжені 11 травня люблять прикрасити події і характери. Мудрий слухач, близький друг або однодумець завжди зуміють визначити для себе, де в оповіданні правда, а де вигадка. Дурень, однак, може проковтнути наживку у вигляді майстерно скроєного розповіді.

Народжені 11 травня володіють даром художнього вимислу, але ніколи не можна сприймати все сказане ними буквально. Немає нічого поганого в тому, що народжені 11 травня намагаються дещо урізноманітнити наше життя. Вони рідко діють з корисливих мотивів. Можливо, вони занадто настирливо підносять себе, занадто бравують своєю екстравагантністю, але все це відбувається з-за нестачі впевненості в собі. Насправді народжені 11 травня, як ніхто інший, потребують підтримки й уваги. Ось прихована причина, за якою вони намагаються домогтися цього так по-дитячому: вигадуючи барвисті небилиці, демонструючи зухвалу поведінку. На щастя, їх внутрішня привабливість допомагає їм вибратися з найскладніших життєвих ситуацій.

Чоловік Телець — народився 11 Травня

Чоловіки, які народилися 11 травня, володіють наступними рисами: ніжністю, терпінням, галантністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 11 Травня

Жінки, які народилися 11 травня, характеризуються такими властивостями: ніжністю, залежністю, а також чуттєвістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 11 Травня

11 травня — як позначається на вашому житті дата народження? Люди, народжені 11 травня знак зодіаку Телець, бачать світ зовсім під іншим кутом. Однак своє уявлення про нього розсудливо залишають при собі, щоб не скласти у оточуючих хибного враження. Хоча, деякі з них не бояться відкрито висловлювати свій образ думок, чужорідний і незвичний для більшості їхніх слухачів, купуючи у них репутацію дивних і неадекватних особистостей. Вони не можуть сприйняти хід їх думок, як не могли б зрозуміти прибульців з іншої планети.

Для всіх, хто народився 11 травня знак зодіаку Телець, характерне багате і жива уява, що виходить за рамки загальноприйнятих уявлень. І деяким з них вдається провести свої нереальні ідеї в життя. Своєю вірою в прекрасне і нездійсненне вони реалізують немислимі речі, існують в їх уяві. І у них є послідовники, які надають посильну допомогу у виконанні цих проектів. У разі успішного завершення здавалося б, нездійсненних завдань, вони отримують загальне визнання і захоплення. Але удача ніколи не буває безперервним, і білі смуги повинні змінюватися чорними.

Суспільство, і навіть самі близькі та рідні часто вважають людей з датою народження 11 травня ненормальними, навішуючи на них ярлики займаних і не відрізняються розумом людей. Те, чого вони зрозуміти не в змозі, сприймається ними як непрохідна дурість. Це знущальне ставлення оточуючих, яке інакше як цькуванням не назвеш, глибоко ранить людей, народжених в цей день, в саму душу. І ставлення до них близьких ще важче перенести їм, ніж остракізм сторонніх людей. Показати, наскільки сильно їх уражає це, їм не дозволяє самолюбство. І, щоб не вибиватися з загальної маси, вони намагаються придбати наліт звичайність і подделаться під загальний стандарт. Таке насильство над собою пригнічує їх, будучи причиною постійним депресії. Тому люди, здатні зрозуміти їх справжню суть і не переслідувати її, стають їм дуже дороги.

Звичайно, розповідаючи про своє життя, люди, народжені 11 травня знак зодіаку Телець, можуть трохи згустити фарби і для гостроти сюжету, але до прямої брехні вони органічно не здатні. Їхні близькі та друзі завжди зможуть розрізнити кордон реальності і вигадки, але для простого обивателя це непосильне завдання. У людей, народжених в цей день, є талант професійного оповідача, однак вони люблять вдаватися до алегоричності.

Людям, народженим 11 травня знак зодіаку Телець, не вистачає впевненості в собі. Вони судять себе більш суворою мірою, ніж звичайні люди, більшість з яких зовсім не піддають себе осуд. Спілкування та уваги близьких вони дуже потребують, але рідко чекають цього від них. Просунутися в житті їм допомагає лише сила їх внутрішнього чарівності, яким нагородила природа їх понад міру, немов надолужуючи інші риси їх характеру.

Що ж повинні усвідомити люди, народжені 11 травня знак зодіаку Телець? Спробуйте хоч іноді вступати в контакт з навколишнім світом. Говорите на доступному для розуміння мовою, однак не намагайтеся змінити свою сутність. Тільки внутрішня гармонія і згода з самими собою приведе вас до успіху. Але не варто занадто далеко віддалятися в світ власних фантазій.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви оточуєте себе розумними, цікавими людьми. Люблячий і романтичний, ви щиро віддані своєму партнерові. Ви здатні на великі жертви, але часом намагайтеся захищати себе від приступів ревнощів і інстинктів власника.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Ці люди люблять епатаж, втім, їм не доводиться напружено вигадувати сценарії своїх витівок, оскільки вони від природи мислять дуже нестандартно, є самими справжніми диваками не від світу цього. Їх бурхлива уява дарує їм абсолютно дикі фантазії, якими вони рідко наважуються ділитися з оточуючими, щоб не шокувати тех. Але буває і так, що ці люди можуть втілити свої нестандартні ідеї та фантазії в життя. Це трапляється в тому разі, якщо вони придумають щось корисне для суспільства і зможуть зацікавити у своєму винаході оточуючих. У народжених 11 травня є талант втілювати найфантастичніші задуми в реальність.

Також ці люди можуть прибрехати і прикрасити свої слова та оповідання для того, щоб справити яскраве враження для слухачів. Розумним людям завжди легко відрізнити правду від брехні, але більшість все ж помиляється. Брехати художньо і красиво народжені 11 травня вміють просто професійно. Рідко при цьому вони брешуть заради вигоди і наживи, швидше заради яскравих і красивих історій і емоцій. Іноді з-за невпевненості в собі і своїх силах вони нарочито шокують оточуючих, хваляться і захвалюють себе до неможливості. Немов діти, які таким чином намагаються привернути до себе увагу дорослих. Уваги та підтримки народженим 11 травня дійсно часто не вистачає.

Часто близькі люди сміються над їх дивакуватістю і навіть вважають їх дурнями, що вкрай боляче б’є по самооцінці цих людей. Зухвалості і брехня часто призводять цих людей до неприємностей, але завдяки своїй харизмі вони зазвичай благополучно виходять сухими з води.

Здоров’я і Хвороби

З дитинства народжені 11 травня постійно придумують собі різні хвороби, ніж даремно лякають батьків і збивають їх з пантелику. Складно, але вихід тільки один, постаратися зрозуміти спосіб мислення народженого 11 травня дитини, логіку його вигадок і слідувати їй. Коли ці люди виростають, в їх характері залишається іпохондрія. Про своє здоров’я вони дбають, навіть найчастіше живуть довго. Раціон харчування у цих людей досить безладний, але це рідко шкодить їх здоров’ю і здоров’ю.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яким відкриті всі двері до успіху. Вони будуть легко йти по життю, але їм не треба забувати про те, що кому багато дано, з того й спитається за великим рахунком. Люди, народжені в цей день, володіють великими творчими здібностями, вони рішучі, вперті, завжди мають свою думку. Їм слід уникати раннього шлюбу, тому що він буде приречений на розпад. Створивши сім’ю в більш зрілому віці, вони будуть щасливі і кохані. У грошових справах їм всюди супроводжує удача. Діючи цілеспрямовано, вони можуть домогтися високого положення.

Поради Тельцям, Народженим 11 Травня

Народженим 11 травня потрібно розуміти, що занадто велика кількість фантастичних і маячних проектів може підірвати довіру до них громадськості, і їх цілком реальний і корисний проект в результаті може залишитися неоціненим і невтіленим. Людей може злити і відштовхувати занадто екстравагантна поведінка. Хтось може втомитися від нього і зацікавитися більш тихими і спокійними винахідниками і новаторами. Але поблажливість ображає народжених 11 травня набагато сильніше, ніж ігнорування. Щоб догодити близьким, які вимагають від них нормальності, ці люди можуть спробувати зламати себе, змінити свій характер і спосіб життя, впасти в депресію.

Якщо їм вдасться приклеїти до себе маску нормальності, це зовсім не зробить народжених 11 травня щасливими, тому що проти своєї натури не підеш і природу не обдурити. Народилися 11 травня дуже дорожать тими, хто вміє приймати їх дивакуватість і несхожість на інших і не намагається в цьому їх перекроїти і змінити.


Залишити відгук