7 Місячний День

В організмі вже накопичено і закріплено достатню кількість енергії Місяця, щоб діяти активно і самостійно. Тому продовжуйте свою діяльність, здійснюйте плани. Це час «зрілості» вашого організму. Ви самі відчуєте, як у вас зароджується впевненість у власних силах. Багато людей в цей день стають емоційно сприйнятливими, тонко відчувають. Не уникайте емоційного контакту з оточуючими, адже цілком можливо, що незабаром знадобиться підтримка і вам.

На всьому протязі сьомого дня над нами тяжіє міць Слова. Сьогодні всі слова знаходять силу, все сказане вами втілюється в життя. Основна робота, яку слід сьогодні зайнятися, — робота зі своєю мовою, зі словом, з текстами. Щоб не накликати на себе неприємностей, стежте за тим, що виголошуєте. Брехня і плітки володіють руйнівною силою, уникайте їх, якщо не хочете в майбутньому серйозно захворіти або зіткнутися з небезпеками.

Сьогодні як ніколи корисні молитви, мантри, асани. Всі народжені вами слова відправляються «на виконання». Не давайте порожніх обіцянок, не бажайте нікому зла і не заводьте непотрібної балаканини, адже будь-яке сказане даремно слово може обернутися проти вас. Піфагорійці у цей день давали обітницю мовчання і протягом місячної доби не вимовляли ні слова. Приділіть час роботи зі своєю промовою. Спробуйте поспостерігати за тим, як ви кажете, позбавитися від слів-паразитів, навчитися говорити по суті.

Руйнівний дії небезпечні і недозволенні. Не можна робити нічого, що призводить до порушення цілісності речей — ламати меблі, бити посуд, рвати книжки і так далі. Особливу увагу приділіть паперів, записами та друкованим виданням. Можна зайнятися архівами або почати писати книгу — всіх діячів слова сьогодні супроводжує велика удача.

День буде вдалий для чесних та активних людей. Важливо залишатися організованим і зібраним, привести свій розум в порядок, наприклад, з допомогою медитації. Можете зробити собі приємний подарунок — купити що-те, про що давно мріяли, що хотіли придбати. Для нових покупок день цілком вдалий, ваше придбання принесе вам радість, спокій і задоволення.

7 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Перша чверть

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Метал

Символ дня: Роза Вітрів

Щасливе число: 7

Сьогодні — активний і вдалий для всіх чесних і порядних людей. День вдалий для нових придбань – покупка, зроблена сьогодні, принесе вам радість і задоволення. Більш того, цілком імовірно, що ваша сьогоднішня молитва буде почута. У другій половині цього дня Місяця особливо необхідна зібраність, організованість, відповідальність, щоб зусилля першої половини дня не пішли прахом.

Любов і відносини в 7 Місячний День

Зверніть увагу, що 7 місячний день має особливе ставлення до мови. Порожніх слів взагалі ніколи не варто вимовляти, а вже тим більше сьогодні. Всі слова володіють чарівною силою втілення. Помрійте вголос про свого обранця, і він незабаром може з’явитися у вашому житті. Якщо ж ви вже знайшли одне одного, то можете говорити один одному про кохання, про безхмарне щастя, яке буде з вами на протязі всього життя. Ні в якому разі не допускайте конфліктів і остерегайте гнівних промов.

Робота і творчість у 7 Місячний День

Поети, письменники, журналісти — сьогодні ваш день. Всі, хто працює зі словом, знайдуть удачу, зловлять натхнення. Такий же успіхом обернеться день для студентів, якщо сьогодні їм випаде здавати іспити. Доброчинний день і для наукових співробітників і їх досліджень. Бізнесменам слід діяти з обережністю. Можна вирішувати фінансові питання, але не дуже важливі. Всі великі справи, у тому числі операції з нерухомістю, краще перенести.

Корисно відстоювати свою думку і боротися за справедливість. Комунікації з чиновниками будуть вдалі. Можна спробувати пошукати нових партнерів, адже сьогодні люди як ніколи готові до спілкування та співпраці. Магію слова можуть використовувати рекламщики і оратори сьомий місячний день переконати в чому-небудь велику групу людей не складе великої праці.

Здоров’я і харчування в 7 Місячний День

7 місячний день не підходить для візиту до стоматолога, особливо для видалення зубів. А в іншому — чим менше ви звертаєте уваги на свою хворобу, яка розпочалася сьогодні, тим краще. Вона пройде сама по собі.

в цей день вразливі легені, бронхи, голосові зв’язки і, якщо ви захворіли, то вилікуєтеся без особливих клопотів. Переохолодження в сьомий місячний день небажано. Відмовтеся хоча б у цей день від курятини і яєц.

Сни 7 Місячний День

найпильнішу увагу слід звернути на слова, які ви чуєте в сновидіннях — саме в них полягає адресоване вам послання. Той, хто зможе правильно витлумачити сенс слів, почутих у сні, відкриє для себе багато корисного, бо в них знаходить відображення підсвідомість, яке в сьомий місячний день виражає себе у сні допомогою слів.

Слова, вимовлені у сні, бажано по пробудженні записати, а в наступний сьомий місячний день порівняти з тим, що ви почуєте знову. Вас чекає приголомшливе відкриття. Якщо уві сні ви побачите який-небудь образ, що є для вас знаковим, тобто втілює вищий авторитет, найвищу мудрість і так далі, то все, що буде сказано, є для вас прямим одкровенням. Наприклад, якщо віруюча людина в цей період у сні побачить Ісуса Христа, Божу Матір або Іоанна Богослова, то все сказане слід прийняти до відома.


Залишити відгук