Жінка Щур і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

У подружжя жінка Щур і чоловік Тигр мало спільного. Тигр дуже імпульсивний і владний для сентиментальної домоседки Щури. Вона уважна і рассудительна, якщо відчуває, що її цінують, але він занадто нетерплячий і захоплений собою. Він же вважає її дріб’язкової, ревнивою і вимогливою. Обидва будуть незадоволені один одним.

У цьому поєднанні більше райдужних перспектив і тут провідну роль буде грати жінка Щур. Від її такту, від її терпіння і таланту приймати чоловіка Тигра таким, який він є, залежить їхнє спільне життя і те, наскільки вона виявиться щасливим. На ній лежатиме відповідальність за сім’ю та шлюб. Чоловік Тигр знайде можливість на багато чого закривати очі, але за умови, що жінка Щур не буде провокувати його на скандали.

Якщо в житті Щури трапиться любов з першого погляду, то дуже ймовірно, що вона переживе її саме з Тигром. Щур і Тигр мають дуже багато спільного: вони амбітні, прагнуть успіху, люблять веселощі і секс. На сумісність впливає і те обставина, що щоденні рутинні обов’язки стомлюють обох, а зміни не лякають так, як багатьох інших знаків східного зодіаку.

Тигр заворожує Щура сексапільністю, безтурботним ставленням до життя і фантазією. Він знаходить в її особі турботливого і вірного супутника життя. Щур завжди заповнює домашні комори, збирає на чорний день. Тигр, як найбільший щасливчик китайського гороскопу, може собі дозволити жити сьогоднішнім днем, не надає занадто великого значення матеріальним цінностям. Він хоче слави і визнання своїх досягнень. Іноді дуже активно озирається по сторонах, але флірт сприймає з недовірою і в кінці кінців завжди покірно повертається в ліжко до темпераментної Щура, звеличуючи її жіночі принади до небес.

Тигр і Щур ведуть активний спосіб життя, люблять подорожувати разом, займаються улюбленим видом спорту і влаштовують чудові вечірки для друзів. Градус їх відносин – у всіх аспектах, як правило, дуже високий, що нерідко призводить до конфліктів. Тим не менш, майже після кожної сварки вони швидко приходять до згоди — найчастіше в спальні, тому що в сексі Щур і Тигр завжди знайдуть спільну мову.

Китайські астрологи зазвичай пророкують шлюбу, союзу Щур-жінка плюс Тигр-чоловік хороші перспективи. Але іноді між ними справа доходить до розлучення. Що ще гірше – ці знаки східного зодіаку, незважаючи на хорошу сумісність, часто розходяться не тільки шумно, але і в атмосфері публічного скандалу. Чому? Щур ще дещо-як пробачить шалені пошуки любовних пригод Тигра, хоч це й дуже складно для неї. Але вона стає невблаганною, коли дика кішка зіпсує плоди її важкої роботи. Слабким місцем шлюбу дружини Щури і чоловіка Тигра – є гроші. А вони, як відомо, погубили вже не одну любов.


Залишити відгук