Жінка Щур і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Жінка Щур і чоловік Змія — це пара натхненних людей, весь час бажаючих чогось більшого, які ніколи не зупиняться на своєму шляху вперед. Їхній союз може бути успішним і вигідним, якщо вони разом правильно розставить пріоритети. Товариська, чарівна жінка-Пацюк души не чаять у своєму амбітному, але интровертном дружині, незважаючи на те що їй потрібна близькість більша, ніж він готовий запропонувати. Обидва цих кмітливих і невтомних людини здатні відмовитися від дріб’язковості і жадібності. У них також не буде секретів один від одного.

Ось тут вже загострення пристрастей буде неабияким. У чоловіка Змії є всі шанси загіпнотизувати жінку Щура, якщо тільки вона вчасно не втече від нього. Якщо він зацікавлений в нормальних і серйозних відносинах, він не повинен утискати і занадто тяжіти над жінкою Щуром. Він тільки виграє, якщо навчитися давати жінці стільки свободи, скільки вона забажає. Вона буде з потроєним ентузіазмом займатися поточними справами, чоловіком і дітьми, господарством і навіть зароблянням грошей, коли відчує увагу і турботу, а головне — розуміння з боку партнера. Любов і шлюб в такій парі можуть скластися вдало, якщо обидва партнери проявлять до один одному терпіння і такт.

Разом жінка-Пацюк і чоловік-Змія можуть створити красиву пару, яка викликає захоплення оточуючих. Обидва знака славляться у східному гороскопі своєю красою, елегантністю, чарівністю. Однак сумісність Щури і Змії далеко не повна і не ідеальна. Втім, різниця їх природи за законом взаємного тяжіння протилежностей змушує пари Щур-жінка плюс Змія-чоловік йти по життю разом.

Щур — це в китайському календарі знак динамічних людей, Змія ж є справжнім оазисом спокою, вона уникає зусиль, коли тільки це можливо. У Змії складається свій особливий, таємничий світ, який сильно приваблює Щура. І, як відомо, її серце може завоювати тільки той чоловік, який відразу не викладе з рукава всі козирі.

У свою чергу, працьовита Щур дбає про забезпечення потреб Змії, закоханої в розкіш, виконує забаганки партнера. Обидва знака добре розуміють один одного, у них схоже почуття гумору, їм подобається разом розважатися. Сумісність у сексі чоловік і жінка Щур і Змія демонструють просто чудову, можуть дарувати один одному величезну чуттєве насолоду.

Але не все так ідеально в їхньому шлюбі. Серце Щура, який би щирою і сильною вона не була, не може витримати конкуренції. Між тим, будучи однією з перших красунь у китайському Зодіаку Змія завжди оточена великою кількістю шанувальників і іноді подається спокусі, роблячи невеликі кроки «наліво».

Так що проблема може бути в банальні ревнощі, яка нервує і без того підозрілих Щурів. Тим не менш, пара Змія – Щур в любові має шанси на серйозні відносини за умови, що Пацюки будуть розуміти і приймати їх розбіжності з партнером, а Змії будуть по відношенню до своїх досить нервовим другим половинкам більш ліберальними і чутливими в повсякденному житті.


Залишити відгук