Жінка Щур і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Чоловік Півень аналітик і перфекціоніст; жінка Щур практична, дуже кмітливість у тому, що стосується власних інтересів, і любить спонукати оточуючих до діяльності. Оскільки вона метка і багато знає, той не захоче сліпо слідувати його вказівкам і відмовиться прийняти його критику; якщо її зачепити, вона може бути різкою і дріб’язковою. Щурові ясно, що Півневі бракує чуттєвості і теплоти, яких вона шукає в партнері. Це поєднання малоперспективно для обох сторін: вони тільки даремно будуть дратувати один одного.

Таке поєднання теж може виявитися гарним для любові і шлюбу. Тут жінка Пацюк повинна взяти на себе роль господині, яка буде підтримувати чоловіка Півня, виявляти йому повагу, але при цьому тверезо оцінювати всі його ідеї і робити правильний вибір. Вона ж буде пояснювати перспективність з точки зору реальності втілення того чи іншого плану чоловіки Півня. Це — серйозне навантаження і відповідальність, чи захоче жінка Щур взяти її на себе?

Можливо, якісь пари зуміють зберегти свої відносини, завести сім’ю і втриматись у шлюбі, але і Щур, і Півень повинні чітко розуміти, що їх чекає і не боятися змінюватися, приймати щось нове і незвичайне, часто суперечливе, що привнесе в їх життя партнер.

У чудовому китайському звіринці волею долі ці два знаки – Щур і Півень — можуть натрапити один на одного і навіть потрапити в любовний вир. Однак спільне життя, шлюб, особливо для практичною Щури, буде вкрай складною, так як сумісність в парі жінка-Щур — чоловік Півень, м’яко кажучи, залишає бажати кращого.

Півень — щедрий, впевнений у собі, хоробра людина, може і любить бути в центрі уваги, життя для нього — безперервна гра в рулетку і велика пригода. Щур ж — майстер тихої дипломатії, Рідко говорить те, що думає. Вона любить зміни, але в межах розумного, а з віком все більше цінує стабільність і круглі циферки банківського рахунку.

На початку любовних стосунків у парі Півень — Щур проявляється сильний фізичний потяг, їх сумісність в сексі, як запевняє східний гороскоп, досить висока. Півень може бути пристрасним і чуттєвим коханцем, і це дуже цінує Щур, яка любить в ліжку не тільки солодко спати. Однак незабаром вона пересвідчується, що її сексуального Півника є дещо ще — гострий дзьоб, яким у хвилини гніву він може розклювати трохи не до смерті. Вона без найменшого ентузіазму ставиться до того, що Півень витрачає її улюблені заощадження на вбрання й, крім іншого, постійно посилає її до психолога для роботи з власними комплексами. При таких умовах щасливий шлюб Щура і Півня стає проблематичним.

Дуже шкода, що недоліки Півня в очах Щури превалюють над його перевагами, зокрема, такими як мудрість і чесність. Однак східний гороскоп впевнений: якщо вона їх помітить і гідно оцінить, то з плином часу Щур-жінка і Півень-чоловік, стануть хорошими чоловіком і дружиною і, незважаючи на погану вихідну сумісність, можуть створити прекрасний союз.


Залишити відгук