Жінка Щур і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Щур соціальна, активна і спритна. Кролик займає помірковану позицію щодо будь-яких питань і не включається до наполегливу діяльність або роботу, до якої його підштовхує його товариська і гостинна жінка. Але обидва люблять домашній затишок і ставлять реальні цілі. Оскільки вона може бути досить вірною і відвертої і вміє підняти йому настрій, цей шлюб буде надійним і успішним.

Гороскоп сумісності в цій парі буде залежати від збалансованості характеру конкретної жінки Щури. Чим рівніше буде ця жінка, тим простіше досягнути компромісу в парі. Однак, варто зауважити, що чоловік Кіт теж може «не розрахувати», зваливши на плечі жінки Щури непосильну ношу для неї. Так, вона може багато чого зробити для сім’ї і для чоловіка, але вона потребує відпочинку, бажано десь за кордоном, на березі теплого моря; вона — людина, соціальний і хоче спілкування за межами дому. У неї багато знайомих і через контакти з близькими людьми вона відновлює сили, наповнює життєдайною енергією.

Східний гороскоп сумісності стверджує, що для них обох було б краще залишатися просто добрими приятелями. Жінка-Пацюк і чоловік-Кролик володіють великою чутливістю і нервової натурою. Великою перевагою зв’язку, шлюбу Кроля та Щура є те, що її складають люди неймовірно привабливі. Разом вони являють собою прекрасну пару, однак найчастіше, на жаль, тільки на весільних фотографіях. Подальша сумісність Щури-жінки і Кролика-чоловіка в сімейному житті, м’яко кажучи, залишає бажати кращого.

Щур за східним гороскопом — це рішучий, заповзятливий, людина, власник, він любить зміни, іноді може поставити на карту все. Як повітря їй потрібні інші люди, спілкування і самоствердження. Самотність їй потрібна тільки для того, щоб зарядити внутрішні батарейки. Кролик не зазнає ризику, не витримує екстремальних ситуацій і, як відомо, любить йти обхідними, деколи вельми заплутаними шляхами. Найчастіше це домашній людина, яка прагне до гармонії. Хоча Кролик, як стверджує китайський зодіак, дуже гостинний і люб’язний з оточуючими, він цінує, насамперед, тишу і спокій. На сумісність в любовних відносинах, шлюбі Щура і Кролика не може не вплинути те, що почуття першої повні пристрасті, романтики і запалу. А другий віддає перевагу спокійну домашню ідилію, його серце порівняно з Пацюком набагато холодніше.

не Дивно, що перепади настрою Кролика, його схильність до перестраховування з часом сильно дратують Щура. Найгірше те, що це провокує з її боку гостру, несправедливу критику, яка ранить до глибини душі спокійного Кролика. Цього він, у свою чергу, теж так просто не прощає. І якщо любовний зв’язок Щур – Кролик починається в ритмі прекрасного вальсу, то найчастіше їх шлюб закінчується взаємною ненавистю.


Залишити відгук