Жінка Щур і Чоловік Бик Сумісність в Любові

На чоловіка Бика завжди можна покластися: він завжди принесе додому їду. Жінка Щур досить велелюбна і віддана йому, щоб приготувати те, що він приніс, саме так, як йому подобається. Це дуже сприятливий і перспективний союз. Він сильний, мовчазний і любить, коли навколо нього метушиться турботлива дружина, яка їм захоплюється, а її влаштовує та безпеку і стабільність, яку він забезпечує. Обом не на що скаржитися.

Жінка Щур і чоловік Бик — поєднання більш реальне і зручне для щасливого подружнього життя, тому що ні одному, ні іншому не доведеться ламати себе, переробляти і налаштовувати на іншу, чужу собі хвилю. Поруч з чоловіком Биком, жінка Щур може відчувати себе просто жінкою, не побоюючись нападів і нападів гніву з боку чоловіка. Він здатний її балувати, піклуватися про неї і завжди підтримає у важку хвилину — підставить своє м’язисте плече! А крім того, чоловік Бик по-хорошому допоможе жінці Щура відкрити в собі багато талантів і взагалі, розвинути найкращі якості.

На перший погляд можна і не помітити, що жінка Щур чоловік Бик можуть бути призначені один для одного долею. Щурові швидко стає нудно в одноманітної обстановки, тому що вона любить зміни, при цьому її схильність до чуттєвих задоволень добре відома. Бик ж прекрасно почуває себе в своїх чотирьох стінах, твердо ступає по землі. А лягаючи в ліжко, цей трудоголік (незалежно від статі) хоче, перш за все, солодко поспати.

І все-таки… Як стверджує східний гороскоп сумісності, це одне з найкращих поєднань для обох знаків китайського зодіаку. Щур-жінка і Бик-чоловік в першу чергу шукають відчуття безпеки в любові, хоча кожен з них прагне до нього різними шляхами. Щур буде придумувати якісь комбінації, планувати, стежити за тим, щоб домашні засіки завжди були повні і всім всього вистачало. Бик буде все це організовувати, візьме на себе практичні обов’язки. А головне — буде їй вірний, що для Щура-завоевательницы надзвичайно важливо. Бик навчить її працьовитості і більш серйозного ставлення до життя.

Чоловік і жінка Бик і Щур не тільки хороші чоловік і дружина, їх відрізняє чудова сумісність як батьків. У шлюбі вони створять красивий і процвітаючий будинок, в якому стануть культивувати сімейні традиції. Діти мам і тат таких знаків китайського гороскопу будуть виховуватися грамотно і з любов’ю.

Слабкою стороною відносин Щури і Бика може виявитися фізична сторона — різниця темпераментів, небажання Бика брати участь у сміливих постільних експериментах, а також занадто довгий язик балакучою Щури. Якщо остання буде брехати і робити їх надбанням громадськості маленькі сімейні таємниці, то швидко переконається, що у неї, крихітної Щури, воюючою з взбешенным Биком, немає жодних шансів. І, незважаючи на хорошу сумісність, шлюб Бика і Щури з тріском розвалиться.


Залишити відгук