Жінка Щур і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Спільно жінка Щур і чоловік Мавпа працюють найбільш конструктивно. Вона вміє бути щасливою, вміє підтримувати будинок в порядок, а він – видатний стратег, яким вона буде нескінченно пишатися. Пацюк може зробити так, щоб чарівна Мавпа осіла і заспокоїлася, і він буде захоплюватися її працьовитістю і ощадливістю. Вони будуть постійно відкривати одне одному бажані якості, а їхній шлюб буде багатообіцяючим, забезпеченим і принесе їм виконання бажань.

Сумісність такої пари може мати більше проблем, якщо чоловік Мавпа не направить свою буйну енергію на благо дому та сім’ї. Чим більше він буде шукати розваг на стороні, тим більше приводів для сварок з жінкою Щуром. І справа не в самих розвагах, а в його бажанні залишатися повністю незалежним від жінки, від обов’язків, від сімейного побуту.

Краще все складеться і любов, і шлюб між жінкою Пацюком і чоловіком Мавпою в тому випадку, якщо він буде повністю зайнятий цікавою роботою, можливо творчої, своїми хобі та ідеєю зростання, власного розвитку. Чим менше у такої людини інтересів і нижче духовний розвиток, тим швидше він впадає в нові любовні авантюри і ніхто йому не може перешкодити. Правда, чи наважиться він на розрив з родиною, — теж велике питання. Тут Щур може все вирішити за двох.

Жінка в такому союзі часто несвідомо виявляється обманутою, оскільки бачить перед собою не того чоловіка, якого собі уявляє і в цьому немає нічиєї вини. Якщо пара відразу знайде міцну основу для довгих відносин, якщо жінка Щур зрозуміє як їй ці відносини створювати і зміцнювати, то любовний союз може скластися благополучно і навіть щасливо.

У любовних стосунках пари Жінка-Пацюк і чоловік-Мавпа, безумовно, більш сильним партнером незалежно від статі буде рішуча Мавпа. Вона швидко прибере до рук маленьку Щура. Її талант спокусниці призведе до того, що Щур швидко опиниться біля її ніг і буде благати про відповідному почутті. Однак запал кохання може іноді турбувати Мавпу, яка, перш за все, цінує незалежність і любить нові завоювання.

Один з одним представникам цих знаків китайського зодіаку ніколи не буде нудно. Любовний зв’язок, шлюб Щур – Мавпа відрізняється величезною динамічністю. Добре, якщо доповненням до пристрасті стане наявність загальних інтересів або схожість менталітетів. Між ними постійно летять іскри. Навіть опинившись ворогуючими сторонами, коханці, чоловік Мавпа і дружина Щур здатні швидко прийти до згоди.

Обидва ці знаки східного гороскопу представлені людьми з сильними характерами (хоча Мавпа напевно візьме верх), тому між двома партнерами швидко з’являється суперництво, що погіршує їх сумісність. Одна сторона хоче домінувати над іншою і витрачає на це невиправдано багато енергії. Тим не менш, у Щура і Мавпи є шанси на прекрасний шлюб за умови, що перша надасть спокусливою другій половині більше свободи. Мавпа ж, у свою чергу, час від часу повинна міцно притискати партнера до серця і пристрасно заявляти, що та є найбільшим коханкою кращою дружиною у всій Всесвіту.


Залишити відгук