Жінка Щур і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Чоловікові-Коні потрібна як фізична, так і інтелектуальна свобода. Жінка-Пацюк врівноважена, працелюбна і велелюбна. Їй подобається згуртована сім’я, а йому необхідно постійно досліджувати незвідані території. Вона метка і економна. Він заповзятливий, грайливий і мінливий. Дивлячись один на одного, вони так і не зможуть зрозуміти, як же їм діяти спільно, оскільки наділені дуже різними темпераментами. Жінка-Щур вважає чоловіка-Кінь егоїстичним і необачним. Він вважає, що вона занадто владна і любить командувати. Може статися так, що якщо вони добре подумають, то не здадуться один одному досить привабливими, щоб діяти спільно.

Гороскоп такої пари досить сприятливий. Для чоловіка, який звик мислити масштабно і займатися серйозними, значними справами, жінка Щур може виявитися прекрасним помічником і корисним партнером. Головне — навчитися розуміти потреби жінки Щури, приділяти їй увагу, турбуватися про неї хоча б мінімально. Вона не занадто вимоглива, дуже працездатна і досить відповідальна поруч з чоловіком, який веде за собою у правильному для обох напрямі. У такому любовному союзі і в подружжі повинні розвиватися обидва — не тільки чоловік, але й жінка.

Китайська астрологічна традиція категорично не рекомендує укладати цим знакам союз. Пару Щур і Кінь любові характеризує така сумісність, що вони здатні знищити один одного! Спочатку жінка-Пацюк і чоловік Кінь можуть бути об’єднані глибокою справжньою пристрастю. Щур вміє шалено любити, але при цьому не втрачає контакту з реальністю. Пристрасть Коні дуже сильна, вона втілює на практиці принцип, згідно з яким любов не визнає ніяких обмежень.

Це почуття здатне зруйнувати кар’єру Коні, змусити її втратити майно, припинити навчання і відправитися на край світу. Природа людини цього знака східного гороскопу мінлива, він схильний миттєвим імпульсам, віддає себе цілком флірту і скороминущим зв’язків, особливо коли у себе вдома не зустрічає розуміння. У справах матеріальних іноді буває занадто легковажною, а для підприємливої Щури повний комору всякого добра є життєвою необхідністю. Для Щура в коханні головне — це почуття безпеки, а емоційні спалахи Коні здатні привести її на грань нервового зриву. Спонтанна Кінь, в свою чергу, не в змозі зрозуміти постійних істерик і претензій з боку Щури.

З часом первісна пристрасть у парі Щур-жінка — Кінь-чоловік перетворюється у відкриту війну. З компромісами у зв’язку з цим справа завжди йде погано. Розчарована Щур може бути безжалісною, її різкі слова гірше ножа ранять чутливе серце Коня. Якщо шлюб Коні і Щури не рятують інші чинники, зокрема, особливості особистих гороскопів, то він неминуче закінчиться катастрофою. Хіба що егоїзм, властивий обом знаків китайського зодіаку, зміниться взаєморозумінням і зрілою роботою над відносинами. Сумісність досягається важко — це буде непросте завдання, справжнє випробування.


Залишити відгук