Жінка Щур і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Жінка Щур і чоловік Коза чарівні і здатні проявити більшу теплоту і ніжність, але на цьому їх схожість закінчується. Жінка-Пацюк метка, пытлива і працелюбна. Чоловік-Вівця, з точки зору клопіткої своєї дружини, надто легко ставиться до життя. Вона економить і збирає гроші, а він вихваляється і потурати своїм слабкостям. Вона завжди в тонусі, практична і врівноважена. Він – творча особистість, але емоційна і часом ледачий. Якщо вона втомилася, то може стати капризною і почати звинувачувати його. Він вважає, що вона занадто раціональна і занадто собі на умі, щоб мати з нею справу. В цьому союзі партнери не зможуть налагодити взаємообмін, оскільки насилу розуміють один одного.

В такому любовному союзі легше жити «гостьовим шлюбом», ніж звичайною сім’єю. Але, тут характер відносин буде залежати від знаку Зодіаку партнерів. В одному варіанті, жінка Щур, якщо вона виявиться більш активної і вмотивованою, буде все тягнути на собі, тоді як чоловік Коза буде прибувати в творчих муках, шукати себе, намагатися працювати, кидати роботу і т. д. Він буде «за кам’яною стіною», і йому не захочеться напружуватися — і так все чудово!

В іншому випадку, якщо чоловік Коза виявиться збалансованим людиною зі здоровими амбіціями, якщо він вже відбувся — знайшов себе, то тут вже кохання і шлюб з Пацюком складеться вдало для обох. Жінка буде поважати чоловіка і прощати йому якісь примхи в періоди внутрішніх метань, емоційних сплесків.

Жінка-Пацюк і чоловік-Коза — це непростий любовний союз. Обидва знака східного гороскопу романтичні та пристрасні. Але їх ставлення до життя помітно відрізняється, що негативно позначається на сумісності Кози і Щури.

Коза — це велика мрійниця і фантазерка. Вона із задоволенням витає в хмарах, любить побалувати себе, дуже потребує догляду, підтримки та турботи з боку партнера. Щури по своїй натурі егоїстичні, розважливі і дуже практичні в повсякденному житті. Вони оточують близьких турботою, але в довгостроковій перспективі роль спонсора, покровителя та наставника їм не здається привабливою.

Чим довше триває шлюб Щур — Коза, тим більше між ними виникає конфліктів. Коза відчуває розчарування, тому що Щур не скупиться на гостру критику щодо неї. У свою чергу, Щур не може винести її марнотратства, наївності, екстравагантності, дратівливості і мінливість настрою. Козі властивий філософський підхід до життя, Пацюк живе реальним життям, горить на роботі і мріє заробити пристойний стан.

Проте, незважаючи на не найкращу астрологічну сумісність, у любовних відносин, шлюбу Щури-жінки і Кози-чоловіки є шанс вижити, якщо обидва знака будуть прагнути до розумного компромісу. Нехай Кози частіше з калькулятором в руках контролюють свої витрати, а Щурам бажано стримати свою скупість і проявляти по відношенню до обранця більше толерантності, чутливості, дарувати знаки уваги не тільки у свята, але і в повсякденному житті.


Залишити відгук