День Народження 10 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Тельці, які відзначають день народження 10 травня, — амбітні та незалежні діячі. Ви володієте новаторським духом і допитливістю, яка породжує у вас інтерес до нових, раніше не дослідженим напрямами думки. Вирішивши щось зробити, ви домагаєтеся успіху завдяки енергійності, цілеспрямованості та сильної волі. Якщо життя, з вашої точки зору, стає надто спокійною, ви занурюєтеся в нові ідеї, викликають припливи кипучої енергії. Всі проекти ви починаєте сам, не чекаючи чийогось дозволу або схвалення.

Народжені 10 травня, як правило, забувають про власне здоров’я, оскільки вони занадто захоплені своїми проектами. Непогана ідея для них — оголосити здоров’я одним з таких проектів і працювати над ним спільно з лікарем. Оскільки народжені 10 травня у вищій мірі потребують моральної підтримки, їм не варто недооцінювати важливість міжособистісних відносин. Хоча вони самі можуть і не усвідомлювати цього, але їх здоров’я багато в чому залежить від наявності люблячого і турботливого партнера. Народилася 10 травня підходить збалансована дієта, але, знову-таки в силу своєї вічної зайнятості, вони найчастіше зупиняють свій вибір на стравах швидкого приготування, харчуються на швидку руку, у хвилини дозвілля захоплюються жирною та солодкою їжею. Помірні фізичні вправи в поєднанні з заняттями такими видами спорту, як плавання або лижі, дуже корисні для них.

Народжені 10 травня здатні досягати найвищих результатів у своїй діяльності, але, як правило, вони воліють працювати соло, а не в якості командних гравців. Якщо вони опиняються в ролі вчителя (в широкому сенсі цього слова), то вчити вони намагаються прикладом, причому власним, хоча учням іноді буває важко слідувати йому. Яскрава індивідуальність народжених 10 травня обумовлена не тільки їх оригінальними ідеями і думками, але і тим, як вони доносять їх до оточуючих. Дуже часто народжені 10 травня викликають антагонізм з боку впливових особистостей. Як правило, це виникає в період становлення їх кар’єри.

Знак Зодіаку 10 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до земним знакам, які сильні вірністю, витримкою, м’якістю, витривалістю.

Планета Управитель: Венера. Зумовлює вміння готувати, а також комфорт. Ця планета — головний покровитель для представників богеми, митців та людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння мислити масштабно і ділитися.

10 травня народжуються вкрай діяльності і волелюбні Тельці, амбітні захоплені трудоголіки. Вони цікаві від природи і є скоріше новаторами, а не консерваторами, як інші представники їх знаку Зодіаку. Вони вперті, наполягають на своєму, зазвичай вперто йдуть до своєї мети і успішно домагаються її. Ці люди не люблять занадто спокійного і безтурботного життя. Якщо їх життя робиться занадто тихою, вони шукають нові ідеї, якими захоплюються, що привносить в повсякденне розміреність яскраві фарби і невгамовну енергію. Вони самі хапаються за нове і цікаве, не чекаючи чиєїсь ради або повчання.

Народжені в цей день сліпо віддані своїм уявленням про честі і справедливості і безстрашно називають речі своїми іменами, до того ж вони воліють діяти згідно своїм життєвим установкам, навіть якщо вони розходяться із загальноприйнятими. Часто володіючи величезним фізичним чарівністю, вони дуже переконливі і навіть спокусливі. Люди обдаровані, вони дуже прискіпливо ставляться до долі, повністю визнаючи її спрямовуючу роль в житті людини. Вони не намагаються вплутуватися в запеклі битви проти сил, які на даному етапі визначають шлях розвитку суспільства. Вони немов інстинктивно відчувають, коли потрібно йти вперед, а коли вигідніше обійти перешкоду. Володіючи чудовою інтуїцією (що для них є домінуючим елементом у пізнанні світу), вони коряться тільки їй і, як правило, виявляються праві. Народилася 10 травня слід більш ретельно зважувати наслідки своїх дій. Занадто часто вони виявляються так захоплені розпочатим підприємством, що втрачають з уваги глобальну мету. Крім того, імпульсивність штовхає їх на непродумані кроки.

Народженим 10 травня можна порадити з більшою відповідальністю підходити не тільки до своїх слів, але і до справ. Їм варто частіше нагадувати собі про інтереси тієї групи, до якої вони належать (це стосується як сім’ї, так і колективу товаришів по службі). Однак це зовсім не означає, що народжені 10 травня — особистості егоїстичні, вони просто занадто зайняті собою. Ось чому для них корисна будь-яка діяльність, яка здатна послабити самоізоляцію. Природна обдарованість народжених 10 травня не викликає сумнівів. Але час від часу вони все-таки потребують коригування курсу свого руху, з тим щоб не захопитися сумнівними авантюрами.

Часом вони надто зосереджуються на миттєвий і не бачать цілісної картини того, що відбувається навколо них, тому вкрай важливо, щоб поруч завжди були вірні друзі, здатні підштовхнути до прийняття правильних рішень. Зрозуміло, кращим попутником може стати любов і розуміння близьких. Чим рідше народжені 10 травня будуть відчувати свою самотність або зустрічати нерозуміння з боку оточуючих, тим більше користі вони можуть принести суспільству. Хоча їм самим і може здатися незначною моральна підтримка з боку інших, але насправді саме вона є запорукою їх процвітання і благополуччя.

Чоловік Телець — народився 10 Травня

Чоловіки, які народилися 10 травня, відрізняються наступними характеристиками: стабільністю, галантністю, реалістичністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 10 Травня

Жінки, чия дата народження припадає на 10 травня, характеризуються такими властивостями: вірністю, ніжністю, а також рішучістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 10 Травня

10 травня – день Тельців-одинаків, які не знають компромісів. Люди, які святкують свій день народження 10 травня, — це своєрідні мандрівники. Вони досягають великих висот, показують чудові результати, але по суті своїй є одинаками. Дані «травневі» особистості не готові працювати в команді. Це лідери. Їм подобається бути прикладом. Причому, даними Тельцям це часто вдається, чому сприяє яскрава харизма, незвичайна індивідуальність, унікальність. Це стосується не тільки зовнішності даних людей, а в першу чергу їх нестандартного способу мислення. Не дивно, що часто люди, народжені 10 травня, виявляються протиставлені поодинці чи не всьому світу. Нерідко це виражається у вигляді конфронтації з керівництвом, причому, коли кар’єра цих Тельців тільки починає розвиватися.

Ці люди не знають компромісів. Народжені 10 травня у главу кута ставлять поняття справедливості, честі, почуття власної гідності. Їм не страшно мислити і висловлювати свої ідеї прямолінійно. Вони звикли говорити всі речі в обличчя, нехай навіть це здасться співрозмовнику неприємним і образливим. Тельці даної дати керуються власною системою принципів, яка може кардинально різнитися з загальноприйнятими нормами.

Незважаючи на деяку різкість, люди, що з’явилися на світ 10 травня, володіють незвичайною чарівністю і шармом. Це обдаровані особистості, які вірять в долю і силу випадку. Дані Тельці твердо впевнені, що все, що відбувається визначено, а тому боротися з цим або якось протистояти долі неможливо і навіть протиприродно. Вони володіють вродженим чуттям і приголомшливим інстинктом. Такі люди завжди безпомилково вгадують, як слід себе вести і що потрібно зробити в тій чи іншій ситуації. В більшості випадків їх інтуїції залишається тільки позаздрити. Тим не менш, людям, що з’явилися на світ 10 травня, рекомендується аналізувати свої вчинки і думати про наслідки.

За дрібницями ці Тельці нерідко втрачають головне. Вся справа в тому, що в їх характері багато імпульсивності і спонтанності. При цьому особистостей, народжених 10 травня, не можна назвати «махровими» егоїстами. Їм важливо бачити глобальні цілі і дотримуватися їх. Необхідно періодично коригувати вектор їхнього руху. Ось чому для таких людей дуже важливі розумні друзі, які можуть дати вірну пораду і направити. Таким Тельцям протипоказано самотність і самоізоляція. Вони здатні принести реальну користь тільки як найталановитіша частина команди.

Для них вкрай важлива підтримка на моральному рівні, похвала, схвалення. Таким особистостям дуже важливо навчитися думати про справу в цілому, про інтереси інших людей і слухати правильним радам. Люди, які народилися 10 травня, виявляться максимально корисними суспільству, успішними і щасливими, якщо зуміють проектувати власне життя, бачити на кілька кроків вперед. Їм потрібно усвідомити важливість нудних і звичайних справ, а також навчитися їх виконувати.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви проявляєте турботу, щедрість, любите веселощі і яскравий прояв почуттів. Вам необхідна стабільність, і, якщо їй загрожує небезпека, з вами стає важко мати справу. У вас неймовірно імпульсивна природа, а тому ви легко покоряетесь ритуалів любові.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Ці люди не люблять працювати в команді, вважаючи за краще роботу в самоті. Зазвичай вони досить успішні на своєму професійному терені. Їх приваблює позиція вчителя і вихователя, коли усієї своєї життям потрібно щохвилини подавати приклад. Це змушує їх більш уважно ставитися і до себе самих, причому настільки, що учням важко жити так, як народжені 10 травня. Поки ці люди будують кар’єру, вони часто сваряться з авторитетними людьми. Новатори, які бажають поширювати свої ідеї не самими звичними і стандартними шляхами, різкі і прямолінійні іноді до брутальності, що надходять завжди так, як вони вважають за потрібне і правильне, — вони часто вступають у конфронтації з впливовими і важливими особами. Ці люди ніколи не стануть вести себе так, як більшість, якщо це їм здасться невірним.

Вони спокійно підуть проти течії, проти суспільства і проти традицій. При цьому це привабливі і харизматичні люди, найчастіше сексуальні. Незважаючи на всі свої таланти, вони вірять у фаталізм і намагаються не стояти на шляху у долі. Тому поодинці вони не стануть розпалювати революцій. У цих людей дуже сильна інтуїція, тому вони відчувають, коли треба битися і йти в лоб, а коли краще обійти. Слухають народжені 10 травня тільки себе і свою інтуїцію, яка вкрай рідко їх підводить. З її ж допомогою вони дізнаються нове.

Здоров’я і Хвороби

З-за захопленості роботою, ідеями і проектами ці люди часто забувають стежити за своїм здоров’ям. Тому їм слід виробити в собі ставлення до свого здоров’я приблизно як до роботи, ніби це ще один проект, який постійно вимагає невпинної уваги. Цим людям дуже важлива підтримка близької людини поруч, хоча самі вони не завжди знають цю свою особливість. Їх здоров’я безпосередньо залежить від взаємної любові, затишної обстановки будинку і знання, що в разі чого про них подбають і ніколи не залишать на самоті.

З-за своєї захопленості роботою народилися 10 травня часто пропускають прийом їжі, їдять всухом’ятку або локшину швидкого приготування, що дуже шкідливо для здоров’я. Часто вони балують себе занадто жирною їжею і солодощами, загалом, їх раціон зазвичай далека від скільки-небудь прийнятного. Їм потрібно скорегувати свій раціон і не нехтувати фізичними навантаженнями. Відмінно підійдуть лижний спорт і плавання.

Доля і Удача

В цей день народжуються в міру амбітні натури. Наділені творчими здібностями, можуть чудово проявити себе в музиці, живопису, театральної діяльності. Народжені 10 травня люди володіють вмінням повести за собою людей, зацікавити їх своїми ідеями, планами, у них багато знайомих, друзів. Вони постійно у вирі подій. Це захоплюються натури. Їм необхідно навчитися більш серйозно і відповідально ставитися до життя. Правильно застосовуючи дані їм здібності, направляючи в потрібне русло енергію, вони зможуть досягти висот.

Поради Тельцям, Народженим 10 Травня

Цим людям потрібно більше часу приділяти продумування наслідків їх дій. Буває, що їх ідеї та проекти настільки захоплюють їх, що вони ніби сліпнуть і не думають про очевидне. У цьому стані захвату вони навіть можуть забути про свою головної та основної мети і піти кудись в бік. Найчастіше вони володіють холеричним темпераментом, який штовхає їх на необдумані вчинки. Цим людям потрібно виробляти в собі відповідальність за свої вчинки і справи. Їм потрібно протиставляти своєї захопленості сухі нагадування про цілях тієї групи людей, які вони відстоюють (чи це сім’я, їх робочий колектив або їх соціальна група). Для того, щоб звіряти свій курс з першопочатково запланованим, цим людям потрібно частіше контактувати з колегами, повністю не замикаючись у своїй індивідуальній роботі.

Це люди талановиті, але захоплюються, вони можуть захопитися чимось зовсім несподіваним, а прокинуться занадто пізно, тому їм потрібен хтось, хто буде наглядати за їх діяльністю, контролювати загальний курс і час від часу нагадувати про актуальні завдання. Ці люди живуть в першу чергу цим і сьогочасної завданням, яка може заступити від них все інше. Якщо в цей момент друзі підкажуть їм, як себе треба вести, народженим 10 травня це тільки піде на користь. Любов, схвалення і моральна підтримка завжди дуже багато значать для народжених 10 травня. Чим краще їх розуміють і чим вище їх цінують навколишні, тим більше корисного для усіх зможуть зробити ці люди. Самотність в особистому житті відразу ж знижує коефіцієнт корисності діяльності цих людей. Причому самі народжені 10 травня можуть повною мірою не усвідомлювати того факту, що моральна підтримка близьких – це фундамент успіху і процвітання.


Залишити відгук