Жінка Щур і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Дракон буде цінувати вірність і оптимізм жінки-Щури, а та піде за своїм героєм на край землі. Він великодушний, а вона економна і спритність, і оскільки він здатний зробити великі гроші, а потім їх втратити, вона швидко відкладе частина з них на чорний день. Жінка-Пацюк весела, любить поговорити і завжди згідливо дозволить чоловікові-Дракону бути головним. Дуже плідний і довгий союз.

Гороскоп сумісності в такій парі теж має хороший потенціал. Чоловік Дракон для жінки Пацюка може виявитися майже ідеальним. Вона розгледить в ньому внутрішню свободу і талант жити творчо. Він уміє привнести у будь-яку роботу свою душу і рідко сумує. Його не треба умовляти, направляти і йому не треба вказувати що, коли і як робити. Він сам точно знає як досягти успіху в будь-якій справі. Активний, люблячий, яскравий чоловік Дракон поведе за собою жінку Щура і дасть їй можливість жити комфортним життям — тієї, яка її повністю влаштує.

Щур і Дракон в любові можуть утворити воістину королівську пару, їх сумісність за східним гороскопом велика. Перша здатна закохатися в другого без пам’яті. Незалежний, таємничий, чарівний і повний пристрасті і життя Дракон без праці завоює серце інтелектуалки-Щури. Разом жінка-Пацюк і чоловік-Дракон утворюють злагоджений дует, почнуть завойовувати світ і досягнуть бажаних вершин, навіть якщо їх об’єднала любов, а не якісь спільні цілі і ділові інтереси.

Мало хто розуміє чоловіка Дракона так, як дружина Щур. В шлюбі для його блага вона може відійти в сторону, стати його тінню і активно допомагати в досягненні життєвих успіхів. На перший погляд може здатися, що крихітна Щур перетворюється в покірного слугу своєї любові і більше віддає, ніж отримує. Але немає нічого більш далекого від істини. В її особі партнер набуває супутника, який його постійно манить і тягне, в тому числі і фізично: Щур і Дракон в ліжку є чудовою парою.

Якщо об’єднуються Щур-жінка і Дракон-чоловік, сумісність між ними з часом стає тільки сильніше. Разом їм ніколи не буває нудно, у шлюбі Дракон і Щур відчувають себе комфортно. Обидва люблять життя, спілкування, подорожі, пригоди і ризик. Дракон натхненний захопленням, повагою, щедрими компліментами закоханої до втрати пульсу Щури, що йдуть з глибин її люблячого серця. До того ж мудра Щур час від часу опускає Дракона з небес на землю мудрими порадами, тактовно, але ефективно не дає йому реалізовувати завідомо нереальні мрії. Одним словом, як стверджує східний гороскоп, Дракони і Щури в любовних відносинах чудово розуміють і доповнюють один одного.


Залишити відгук