Жінка Щур і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Союз жінка Щур і чоловік Собака може бути успішним, якщо у партнерів є сильний взаємний інтерес. Обидва чуттєві й веселі і можуть прийти до розуміння, оскільки тертя між ними не буде. Жінка-Пацюк може бути більш велелюбної і економною, але чоловік-Собака досить добронравен і тактовним, щоб не нарікати на неї по дурницях. Обидва постараються дати один одному достатньо простору, забезпечивши партнерові свободу руху і самовираження.

У цьому поєднанні знаків ситуація більш сприятлива, оскільки діяльність жінки, її жвавість і заповзятливість, при цьому, розуміння поточного моменту і впевненість у собі дають значне відчуття стабільності, захисту від негод. Жінка-Пацюк, як б страхує чоловіка і зміцнює його віру в себе. Йому дійсно потрібно більш сильний партнер, який буде акуратно направляти його дії.

Жінці такий розклад, зазвичай, по душі. Вона не лише здатна активізувати такого чоловіка, але при цьому зберегти до нього повагу і любов, до того ж з ним вона реалізує свої амбіції і бажання трохи покерувати. У цьому любовному союзі більше плюсів, ніж мінусів. Прогноз для любовних та шлюбних відносин в такій парі досить сприятливий.

У пари Щур і Собака мають багато спільного, що забезпечує хорошу сумісність. Обидва знака східного гороскопу цінують приватність, поважають чужу приватну життя. Крім того, жінка-Пацюк і чоловік-Собака прекрасно доповнюють один одного в любовних відносинах і життя в цілому.

Собака уникає будь-яких проявів агресії, іноді буває соромливою, навіть занадто. У суспільстві заповзятливої Щури-коханки або дружини вона стає більш впевненою в собі, цінує партнера за розважливість і розум. У свою чергу, Щур дуже цінує відданість Собаки, набуває в цьому людині вірного у всіх відносинах партнера, гідного довіри. Під час тяжких випробувань Щур не раз переконується, що Собака чоловік ніколи її не залишить і завжди прийде на допомогу. Крім того, Собака ненавидить обман і будь-якого роду гри, а Щур буває відносно своїх партнерів дуже ревнива. Обидва персонажа китайського календаря — емоційні, чуттєві, сердечні люди, які намагаються жити у гармонії, що теж збільшує їх сумісність.

Щур-жінка і Собака-чоловік можуть створити стабільну сім’ю, облаштувати приємний у всіх відносинах будинок, ростити діток. Незважаючи на те, що іноді в ньому буде трохи віяти нудьгою, що в шлюбі Собаки і Щури з часом з’являється чимало рутини, чоловік і дружина Щур і Собака можуть на своєму особистому прикладі довести, що навіть в нашому сучасному світі вірна і надійна любов, як і раніше, все ще можлива.


Залишити відгук