Жінка Щур

Жінка, народжена під знаком Пацюка, перш за все істота суспільна. Вона має свою думку з будь-якого питання і не може втриматися, щоб не висловити його першому зустрічному. Дама-Щур дуже комунікабельна, вона без жодних забобонів запросить куди-небудь симпатичного молодого чоловіка. Для жінки-Щури найважливіше добре виглядати. Вона пишається своїм гардеробом і зовнішністю.

Щур обожнює робити покупки, особливо недорогі. Для жінки-Щури немає більшого задоволення, ніж купити що-небудь оптом або на розпродажах. Однак, побачивши дійсно потрібну річ або відмінний подарунок, не роздумуючи купує. Навіть якщо в будинку повно дітей, Щур знайде час для роботи і займеться ресторанною справою, написанням книг або веб-дизайном. Це талановита ділова жінка з живим розумом.

Сімейні турботи мають для Щура першорядне значення. Вона обожнює не тільки своє гніздечко і малюків, але і всю рідню. Бездоганне ведення домашнього господарства — одна з її дивних здібностей. Обід подається вчасно, всі лягають спати по годинах, особливо діти.

Що стосується любовних справ, Щур не потерпить владного красеня. Її супутником стане тільки прекрасний принц. Це приголомшлива дружина у всіх відносинах, правда, вона може втомити вас численними скаргами. Її настрій коливається як маятник. Якщо б тільки жінка-Пацюк навчилася не турбуватися через дрібниці, її життєвий шлях був би вистелений трояндами.

Для жінки-Щури характерно відсутність міцних рамок і умовностей, вона менш за все знаходиться під владою долі і фатуму. Петлі її долі – надзвичайно пластичний матеріал, тому їй легше всього змінити своє життя, в якій її щось не влаштовує, налаштуватися на будь-які зміни, втім, як і «увійти» в одну і ту ж воду двічі. Особливо сприятливим вважається народження жінки-Щури в холодний сезон року – пізня осінь і зима.

Згідно з гороскопом, жінка-Пацюк відрізняється скритністю і стриманим поводженням з нальотом якоїсь відстороненості, зберігає невидиму дистанцію з оточуючими, не дозволяючи наближатися занадто близько. Воліє залишатися в тіні, не демонструючи свою індивідуальність, однак і «сірою мишкою» її теж не назвеш. Серед Щурів багато самодостатніх і ефектних ділових жінок з практичним складом розуму. Представниці цього знака воліють інтелектуальну роботу фізичної.

В любові жінка-Щур не терпить невизначеності і мінливості, їй дійсно варто уникати легковажних і безвідповідальних партнерів, так як помилки і розчарування особистого плану можуть надовго вибити її з колії. Вона швидше всіх «дорослішає» і розлучається з «рожевими окулярами», не схильна ідеалізувати свого партнера, помічаючи будь-які недоліки. І якщо до чоловіків вона ставиться не надто великодушно і поблажливо, то до дітей ніжна до трепетання.


Залишити відгук