Жінка Кролик і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

Крихку жінку-Кролика може залучити грубуватий і чарівний Тигр, але при найближчому розгляді, можливо, Кролика відштовхне його імпульсивність і зухвалість. Він, зі свого боку, важко буде терпіти її мінливий і тривожний характер. Вона раціональна і заповзятлива; він керується почуттями і не схильний до дипломатії або такту. Вона чемна і чутлива, а він – громогласен і спонтанний. Обом доведеться докласти чимало зусиль, щоб вилікуватися від алергії один на одного, якщо вони вирішать все-таки налагодити відносини.

Гороскоп такого любовного союзу може скластися вдало. Багато чого буде залежати від знаків Зодіаку обох, оскільки тут можливі дуже різні варіанти. Якщо чоловік Тигр буде досить м’яким, а жінка Кролик більш жорсткою, то їх відносини не занадто легкі і приємні. Жінка буде намагатися командувати чоловіком і він, мабуть, буде погоджуватися з нею на словах, але шукати задоволення своїм амбіціям за межами дому. Зрештою він може почати повністю ігнорувати домашні справи і навіть жінку.

Для повної сумісності, більше підійде варіант, коли класично жінка Кролик буде тихо і мирно займатися будинком і сім’єю, а чоловік Тигр стане добувачем, начальником на роботі, вільним і сильним чоловіком, який досягає поставлених цілей.

На перший погляд, у маленького Кролика немає жодних шансів на відносини з цим красивим і великим хижаком. Але це ілюзія, як стверджує східний прогноз сумісності Тигра і Кролика. В цих відносинах першу скрипку грає саме другий (незалежно від статі), оскільки розумнішими і вміє краще контролювати свої емоції.

Жінка-Кролик і чоловік-Тигр дуже цінують власну незалежність, і кожен з них любить ходити своїми власними шляхами. Тигра розпирає енергія, жага пригод, Кролик більше цінує красу домашнього затишку. Поки Тигр і Кролик поважають несхожість один на одного, поки в їх відносинах не віє рутиною, вони можуть чудово відчувати себе в своїй маленькій компанії. Добре, якщо сумісність пари Кролика-жінки і Тигра-чоловіки в шлюбі зміцнюють схожі інтереси, наприклад, мистецтво чи спорт. Правда, Кролик завжди намагається приручити і одомашнити Тигра, має схильність до незалежного блукання по світу. А Тигр, у свою чергу, постійно робить спроби витягнути Кролика з дому.

Різниця в характері не є серйозною загрозою для любовних стосунків, шлюбу Кролика і Тигра, їх сумісності. Перший завдяки вродженим або набутим дипломатичним талантам і тонкому психологизму може чудово справитися з емоційністю другого. Коли хижак впадає в лють і починає грізно гарчати, Кролик швидко вислизає від нього, тому що знає: гнів партнера пройде дуже швидко, і вже зовсім скоро Тигр навіть не може пригадати, через що розгорівся сир-бор.


Залишити відгук