Жінка Кролик і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Чоловік-Змія напористий і любить домінувати, а добре вихована жінка-Кролик сприйнятлива і буде слідувати його способу мислення. Оскільки обидва однаково цінують витонченість і винятковість, між ними може виникнути гармонія як інтелектуальна, так і душевна. Однак обидва знака не особливо послужливі. Вони можуть забути один про одного у своєму прагненні виразити себе і задовольнити власні інтереси. Але жінка-Кролик не так схильна до собственничеству, як Змія, і не буде занадто засмучуватися, якщо чоловіка поглине робота і він не буде приділяти їй занадто багато уваги. Вона буде вірна, поки що він за все платить і поки завдяки ньому у неї є гарний будинок. В результаті шлюб буде відносно мирним.

В такому союзі розвиток відносин залежатиме не скільки від жінки, скільки від чоловіка. Треба сказати, йому буде непросто. Жінка Кролик нерідко погано розуміє що вона хоче від відносин взагалі і від відносин з чоловіком Змією зокрема. Вона не те, щоб примхлива, вона просто буває часто незадоволена своєю долею. Чоловік Змія повинен буде взяти на себе роль «утішителя» і натхненника жінки Кролика на стан рівноваги.

Він практичний і аналитичен, зазвичай, добре орієнтується в життєвих ситуаціях і вміє вирішувати проблеми. Однак, він теж не дуже підходить на роль брили, за якої жінка буде відчувати себе в безпеці. Він дуже прохолодний і десь навіть суворий для жінки Кролика. Налаштуватися на хвилю взаєморозуміння такій парі буде нелегко. Чи вистачить цього союзу оптимізму і терпіння?

Вже на першому побаченні жінка-Кролик і чоловік-Змія можуть поговорити про що. Сумісність їх грунтується на тому, що у Кролика і Змії чимало спільних рис. Добре відома притаманна обом знаків любов до краси і спокою. Разом вони можуть створити чудову любовну пару. Обидва знака східного гороскопу добре розбираються в моді, дбають про фігуру, намагаються вести здоровий спосіб життя, що теж їх зближує.

Незважаючи на те, що їм цікаві поїздки в екзотичні, мальовничі місця, Змія і Кролик дуже охоче відпочивають вдома. Обидва персонажа китайського календаря надають велике значення тому, щоб у їхнє житло було зручно і красиво, славляться своїми чудовими прийомами, влаштованими для друзів і родичів. Кролики, як ніхто інший, відмінно розбираються в кухні, готують смачні делікатеси, а завдяки елегантній Змії кожен візитер відчуває себе в них у гостях, як у себе вдома.

Східний гороскоп сумісності стверджує, що шлюб Кролика і Змії впливає дуже добре для обох сторін. Під впливом другий у першого часто з’являються нові інтереси, він набуває невідомий досі досвід. У свою чергу, Змія учиться більше довіряти людям, адже за своєю природою вона є дуже підозрілою. Завдяки ніжною і відданої любові Кролика її чутливе серце повністю відкривається для високих почуттів. Але не тільки: Кролик-жінка і Змія-чоловік у шлюбі успішно вирішують питання, пов’язані з матеріальної, фінансової життям, так що в зрілі роки потреба їм, швидше за все, не загрожує.


Залишити відгук