Жінка Кролик і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Жінка Кролик і Чоловік Півень навряд чи знайдуть один з одним ідеальну любов. Можлива боротьба характерів, тому що кожного бісять негативні якості іншої. Він відвертий, точним і не в міру старанний у своїй нищівній критиці. Вона – артистична і мовчазна інтелектуалка, яка може трохи потурати собі і не любить багато працювати. Коли працьовитий і легко домагається успіху Півень розправиться з Кроликом, та відчує себе жертвою інквізиції. Півень не по злобі душевної настільки бестактен і неделикатен, але він просто не може не вразити Кролика, а тій неймовірно потрібно увагу і участь.

Складне поєднання знаків для тривалих стосунків і шлюбу. Жінка Кролик зовсім загубиться поруч з чоловіком Півнем. Її відчуття комфорту та впевненості буде підірвано, якщо, звичайно, чоловік не виявиться поступливим і серйозним, відповідальним. Взагалі, з порядком у нього все нормально, але його критичність, пристрасть висловлюватися коли треба і коли — ні, теж нервує жінку Кролика.

Але, найголовніше, чоловік Півень потребує деякому керівництві з боку сильної жінки, а жінка Кролик — зовсім інший типаж. Вона просто не захоче давати йому поради і створювати разом з ним матеріальну базу для спільного життя. Чоловік Півень — не герой її роману.

Це — загальна картина, яка не може розкрити багатьох інших сторін життя. Тому, кожна окрема пара повинна самостійно розвивати свої відносини і менше піддаватися паніці з приводу своєї «несумісності». Життя багатогранне і тим цікава, що непередбачувана… Ви можете стати винятком з правил!

Ці двоє – жінка-Кролик і чоловік-Півень — маємо триматися один від одного як можна далі. Східний гороскоп любовний сумісності стверджує, що якщо в гороскопі немає інших сприятливих факторів, то партнери обох знаків будуть відрізнятися, що їм буде дуже важко досягти згоди. Рано чи пізно Півень і Кролик приходять до відкритого конфлікту і руйнівної боротьби.

Кролик ненавидить схильність Півня до ризику, нерозсудливість, до зухвальства і самозамилування. Він хоче, щоб цей строкатий красень, душа компанії сидів з ним спокійно на дивані і розділяв всі принади домоседства. На початку спільного життя Кролик посилено працює над тим, щоб чоловік перетворився на зразкового економного чоловіка.

До чого це призводить пару Півень-Кролик? У підсумку перший тікає з комфортного і облаштованого будинку, де віє жахливої нудьгою, так швидко, як це тільки можливо. Тоді Кролик впадає в лють і пристрасно критикує Півня скрізь, де доведеться. Той, у свою чергу, не залишається в боргу. Коли сваряться Кролик-жінка і Півень-чоловік їхні знайомі стають свідками яскравого шоу, тому що ця парочка любить публічно копатися у своїй брудній білизні. Одним словом, у шлюбі Кролик і Півень успішно отруюють життя один одному і, що більш несправедливо, своєму оточенню.


Залишити відгук