Жінка Кролик і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Поєднання жінка Кролик і чоловік Щур нічого доброго ні одному з подружжя не принесе. Обидва партнера чарівні і приємні в спілкуванні, але надто самовіддані і віддані. Тривала життя пліч-о-пліч може втомити обох, навіть якщо наміри у них найкращі. Він ревнивий і разом з тим романтик, а вона під його впливом стає занадто пасивною. У кінцевому рахунку обоє можуть сильно розчаруватися один в одного.

У цьому поєднанні знаків простіше досягти згоди, оскільки все на своїх місцях. Чоловік Щур діяльний, допитливий і цілком здатний забезпечити тил не тільки для себе, але і для коханої жінки, для дітей. Для нього сімейні турботи — справа звичайна і цілком природне. Все у пари цілком гармонійно, якщо жінка Кролик проявить чуйність, а також розуміння реальності і не стане вимагати від чоловіка більше, ніж він здатний їй дати. У свою чергу чоловік Пацюк, як правило, цілком задоволений жінкою Кроликом, якщо вона підтримує його і дає можливість іноді зустрічатися з друзями, з’їздити на рибалку і т. д. Не варто обмежувати його свободу пересувань.

Східний гороскоп сумісності стверджує, що для них обох було б краще залишатися просто добрими приятелями. Кролик-жінка і Пацюк-чоловік володіють великою чутливістю і нервової натурою. Великою перевагою зв’язку, шлюбу Кроля та Щура є те, що її складають люди неймовірно привабливі. Разом вони являють собою прекрасну пару, однак найчастіше, на жаль, тільки на весільних фотографіях. Подальша сумісність жінки-Кролика і чоловіки-Щури в сімейному житті, м’яко кажучи, залишає бажати кращого.

Щур за східним гороскопом — це рішучий, заповзятливий, людина, власник, він любить зміни, іноді може поставити на карту все. Як повітря їй потрібні інші люди, спілкування і самоствердження. Самотність їй потрібна тільки для того, щоб зарядити внутрішні батарейки. Кролик не зазнає ризику, не витримує екстремальних ситуацій і, як відомо, любить йти обхідними, деколи вельми заплутаними шляхами. Найчастіше це домашній людина, яка прагне до гармонії. Хоча Кролик, як стверджує китайський зодіак, дуже гостинний і люб’язний з оточуючими, він цінує, насамперед, тишу і спокій. На сумісність в любовних відносинах, шлюбі Щура і Кролика не може не вплинути те, що почуття першої повні пристрасті, романтики і запалу. А другий віддає перевагу спокійну домашню ідилію, його серце порівняно з Пацюком набагато холодніше.

не Дивно, що перепади настрою Кролика, його схильність до перестраховування з часом сильно дратують Щура. Найгірше те, що це провокує з її боку гостру, несправедливу критику, яка ранить до глибини душі спокійного Кролика. Цього він, у свою чергу, теж так просто не прощає. І якщо любовний зв’язок Кролик – Щур починається в ритмі прекрасного вальсу, то найчастіше їх шлюб закінчується взаємною ненавистю.


Залишити відгук