Жінка Кролик і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Дует жінка Кролик і чоловік Кролик здатний до мирного співіснування. Обидва досить спокійні і кмітливі, щоб докласти потрібні зусилля і вибудувати відносини. Однак вони будуть задоволені один одним, поки лише кожен робить тільки те, що дійсно потрібно, і не більше того. Причина в тому, що Кролик за природою егоїстична і дбає лише про власні інтереси. Вони будуть довго продумувати цей шлюб, а обов’язки поділять порівну. Якщо один вирішить, що взяв на себе більше, ніж інший, виникнуть проблеми. Обидва талановиті і наділені глибокою інтуїцією, але можуть забути, що один одного потрібно підтримувати.

Цей союз може стати практично ідеальним по сумісності. Обидва — натури чутливі, легко вгадують внутрішній стан партнера, здатні проявляти гнучкість в сімейному житті. Два Кролика будуть з задоволенням разом відвідувати музеї та виставки, ходити на концерти і дружні вечірки. Їх світ — світ творчості в усьому його різноманітті. Вони люблять спілкування тихими сімейними вечорами біля каміна, здатні днями і тижнями не розлучатися, вдаючись до різного роду задоволень у власному будинку. Можна сказати, що два Кролика здатні буквально злитися воєдино і жити життям один одного, а не своєї власної. Можливо, в цьому теж є своя принадність.

Тут не буде сварок і примирень. Спільне життя двох Кроликів більше схожа на райську в розумінні обивателя. Однак, не варто забувати і про матеріальну сторону сімейного щастя. Чудово, якщо один з Кроликів буде пристойно заробляти на все необхідне і ще на розвагу всієї родини, тому що обидва — чи виявляться однаково успішними в плані фінансового забезпечення.

Любовні стосунки, шлюб Кролика-чоловіки і Кролика-жінки ґрунтуються на хорошій сумісності, але можуть бути занадто спокійними. Два Кролика, на перший погляд, повинні створити ідеальну пару. Обидва цінують і люблять спокій, безпека. Їх спільний дім буде виглядати просто відмінно: зі смаком оформлений, заповнений красивими речами, з обов’язковим розбитим перед ганком мальовничим палісадником.

У той час як інші знаки східного гороскопу стимулюють свої любовні відносини невеликими пригодами, сюрпризами, романтичними захопленнями, Кролик і Кролик досить швидко починають розуміти один одного без слів, між ними панує практично повна гармонія. Будучи чемними і добрими, такі чоловік і жінка не будуть вказувати один одному на помилки, стануть вміло уникати в розмовах гострих тем. Обидва партнера, народжених у рік Кота, завжди розраховують здебільшого на удачу, заступництво небес, тому що самі не стимулюють один одного до дії, що не ставлять перед собою амбітних планів, що теж, здавалося б, підвищує сумісність чоловіка та дружини Кроликів в шлюбі.

Але східний гороскоп попереджає, що через деякий час в любовні та сімейні стосунки жінки-Кролика і чоловіки-Кролика прокрадеться нудьга і в ряді випадку – бідність. Якщо один з партнерів буде більш енергійним, амбітним, навіть в якійсь мірі агресивним, то, можливо, вдасться зробити ці відносини більш динамічними. А це, в свою чергу, відкриває перед парою Кролик – Кролик прекрасні перспективи.


Залишити відгук