Жінка Кролик і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Сміливість і відданість Кабана порадують тихого і вихованого Кролика. Вона – далекоглядна, життєрадісна і тонка натура і передасть йому частину своєї кмітливості, чого він навіть не помітить. Він вважає, що вона добра і обережна, і обдарує її як своєю прихильністю, так і розкішшю, яку вона любить. Кабан досить безкорисливий, щоб не вимагати від жінки-Кролика більше, ніж вона може запропонувати, а та буде рада стати об’єктом його уваги і щедрості. Цей союз збагатить їх обох.

Особливість цього союзу полягає в здатності чоловіка жити стабільної життям з подачі жінки. Чим спокійніше і врівноваженішими виявиться чоловік Свиня, тим швидше складуться його стосунки з жінкою Кроликом. Однак, в житті такий союз — явище досить рідкісне.

Справа в тому, що чоловік Свиня найчастіше постає в ролі «вільного художника» або, простіше кажучи, легковажного, непостійного і вічно незадоволеного чоловіка. Часті творчі пориви і емоційні сплески можуть виявитися для жінки Кролика справжнім випробуванням. Вона — дама прагматична по частині пошуку стабільного і перспективного нареченого. Її можна зрозуміти — вона сподівається на чоловіка, тому що просто не пристосований до самостійного життя — не почуває вона в собі потужного потенціалу і життєвих сил!

На жаль, чоловік Свиня може тільки здаватися сильним і відповідальним. Насправді він теж потребує підтримки і напрямку. Самостійно він не надто активний, тому що витрачає багато сил на боротьбу з самим собою. Якщо жінка побачить можливість розвинути в чоловікові самодостатність і погодиться чекати благополуччя деякий час, він може стати її чоловіком.

Хороша сумісність дозволяє парі жінка-Кролик і чоловік-Свиня довгі роки насолоджуватися товариством один одного. Між ними може спалахнути чудова любов, але секрет успіху відносин у сімейному дуеті Кролик-Кабан ґрунтується, головним чином, на тому, що вони не тільки пристрасні коханці, але й вірні друзі. Таким партнерам подобається разом проводити вільний час, обговорювати різні теми, у них обов’язково знаходяться спільні інтереси.

Кролик вчить уму-розуму занадто довірливу Свиню. Цей відмінний психолог вмить викриває різних шахраїв і хитрунів, які завжди обертаються біля романтичною альтруїстки. А Кабан, у свою чергу, має підприємницькими талантами і найчастіше добре заробляє, завдяки чому забезпечує Кролику комфортне життя. Сумісність Кролика-дружини і Свині-чоловіка ґрунтується ще й на тому, що Свиня досить терпляча, тому досить добре переносить примхи свого Кролика. Крім того, перша дивно чуттєва і може ввести кілька пуританського Кролика в світ тілесних задоволень, що значно підвищує сумісність Свині і Кролика.

Їх загальним хобі швидко стає облаштування будинку. Кролик і Кабан так майстерно підбирають шпалери, розставляють меблі і прикрашають модними дрібничками своє житло, що друзі розглядають їх квартиру як дзеркало модних тенденцій і зразок, гідний наслідування. Живуть в ньому господарі готують просто фантастично. Не дивно, що потік гостей, бажаючих відвідати будинок дружини Кролика і чоловіка Свині, ніколи не вичерпується.


Залишити відгук