Жінка Кролик і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Жінка-Кролик вважає чоловіка-Бика стійким, тверезомислячим і надійним, а той вважає, що вона товариська, вміє співчувати і жіночна. Однак він буде занадто багато командувати і критикувати її за недисциплінованість, а вона у відповідь засмутиться і стане дуже вразливою. Але є сенс докласти зусилля і краще пізнати один одного, тому що вони можуть налагодити хороші стосунки, якщо трохи притруться один до одного.

Шлюб, де поєднали серця чоловік-Бик і жінка-Кролик досить популярний серед подружжя різних знаків. В цьому союзі відмінно переплітаються нюанси характеру обох подружжя. Чоловік — Бик дуже терпляче ставиться до примх дружини, а вона з радістю підтримує його прагнення до створення сім’ї. Жінка-Кролик може спокійно відпочивати, поки працьовитий обранець забезпечує сім’ю грошима. Щоб сумісність чоловіка-Бика і жінки-Кота була успішною, їй не потрібно принижувати супутника. Нехай чоловік-Бик теж відчує себе господарем. Тоді в будинку буде головувати не тільки жінка-Кіт, але і представник сильної статі.

Любов Бика і Кролика часто довго визріває, незважаючи на дуже хорошу початкову сумісність. В обох знаків східного гороскопу багато спільного: любов до домоседству, прагматизм, пацифізм, неприйняття ризику. Кролик більш активно спілкується з людьми, швидше зав’язує нові знайомства, піклується про підтримку багаторічних дружніх відносин. Завдяки цьому він може трохи розрухати трудоголіка-Бика, який не відчуває великої потреби в активній суспільного життя.

Бик — це страшний упертюх, але Кролик — чудовий психолог, тому він здатний манівцями переконати Бика змінити свою думку, що вдається небагатьом. У свою чергу, народжений у рік Бика дасть мінливому Кролику відчуття безпеки, зніме з його плечей тягар прийняття важливих рішень, яке він усією душею ненавидить. Така взаємна вигода підвищує сумісність любовних відносин.

Якщо захоплюються один одним жінка-Кролик і чоловік-Бик, то після періоду досить степеневого залицяння ця пара обов’язково зв’яже себе узами офіційного шлюбу. Головним для чоловіка Бика і дружини Кролика буде будинок, і це розуміється ними в самому буквальному сенсі. Царство домашнього затишку стане для них святим, а його дизайн – найважливішим і улюбленим сімейним хобі.

Тихе та мирне проведення часу удвох періодично буде порушуватися претензіями Бика, який стане обурюватися зайвої безпосередністю Кролика, мінливістю його рішень. Але в цілому в любовних відносинах, шлюбі Кролик-жінка і Бик-чоловік відмінно підходять один одному.


Залишити відгук