День Народження 1 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Тельці, які відзначають день народження 1 травня, являють собою складне поєднання наполегливості і терпіння, з одного боку, і нестримної активності — з іншого. Число 1 наділяє вас енергією та ентузіазмом. На відміну від багатьох інших представників вашого знака, ви — справжній діяч і не схильні витрачати часу даремно. Активний і напористий, ви рідко турбуєтеся про те, що інші подумають про вас чи ваших діях. Якщо з’являється гарна можливість, ви хапаєтеся за неї обома руками і, включившись в якийсь проект, доводьте його до кінця.

Голос — незалежно від того, використовується він для співу або для розмови, — особливо доріг людям, народженим 1 травня, тому голосовим зв’язкам слід приділити особливу увагу. До того ж це вразлива зона для всіх Тельців. З появою перших ознак застуди рекомендується пройти курс лікування вітаміном С і трав’яний інгаляцією (краще всього підійде ромашка). Чудово розбираючись в їжі і володіючи хорошим смаком, народжені 1 травня можуть без праці підібрати для себе збалансовану дієту, і все-таки проблема контролю ваги залишається актуальною. Рекомендуються помірні фізичні вправи в поєднанні з такими видами спорту, як плавання і лижі.

Народжені 1 травня володіють рідкісним талантом спостерігача, і свої висновки вони завжди з задоволенням висловлюють іншим. Відбувається це або в усній, або у письмовій формі, поєднання їх ніколи не відбувається. Не занадто говіркі і красномовні, народжені 1 травня вкладають в кожне вимовлене слово. Їх судження завжди конкретні і точні, іноді суперечливі, але завжди відверті. Народжені 1 травня не тільки прямолінійні, але також висловлюють живий інтерес до всього, що відбувається навколо них. Навіть самі боязкі з них намагаються утвердитися не лише в сім’ї, але і в колі колег і однодумців.

Знак Зодіаку 1 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Земної стихії, які відрізняються витривалістю, вірністю, ніжністю, впевненістю.

Планета Управитель: Венера. Дарує Тельцю вміння рахувати гроші, а також комфорт. Венера — покровитель для людей мистецтва, митців та людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Несе відповідальність за невміння використовувати чужі ресурси і працю і ділитися.

Знак Зодіаку народжених в перший день травня – Телець. Від свого небесного вони покровителя вони отримали терпіння, цілеспрямованість і наполегливість, а число народження наділило цих людей рідкісною діяльністю і енергійністю, що не дуже властиве Тельцям. Ці люди не люблять лінуватися і лежати на дивані, вони воліють постійно бути зайнятими справою. Всередині них немов горить якийсь вогонь, який штовхає їх на нові звершення. Причому оцінка дій з боку оточуючих зовсім не турбує цих людей. Їм все одно, що подумають чи скажуть про них, їх поведінці, їх роботі. Вони завжди доводять до завершення свої починання, ніколи не кидають їх на півдорозі, також ніколи не упустять рідкісного шансу.

Народжених 1 травня навряд чи можна віднести до прихильників панибратских відносин, не прагнуть вони до того, щоб неодмінно догоджати оточуючих. Однак їх поважають за чесність і щирість. Найчастіше неприємні в своїх висловлюваннях, вони тим не менше відчувають потребу в гармонії, а тому ніколи не шукають сварок і демонструють здатність уникати конфронтації. Основну оборонну зброю проти тих, хто заважає їх спокою і блаженства, — це їдка дотепність, почуття гумору, забарвлене сарказмом; благо талант спостерігача допомагає їм запастися солідним набором уїдливих жартів.

Народжені 1 травня в повній мірі усвідомлюють силу сміху і вміють розвінчувати пихатих героїв. Не володіючи блискучим інтелектом, вони тим не менш компенсують цю нестачу умінням критично мислити, тому збити їх з пантелику просторовими міркуваннями і дутими фактами не так-то просто. Народжені у цей день — любителі прекрасного, вони високо цінують задоволення, одержувані за столом і в ліжку; мабуть, саме в стані спокою, а не в русі вони особливо привабливі.

Як правило, вони не ризикують серйозно, але намагаються у всьому керуватися здоровим глуздом. Однак в любові здоровий глузд їм часом змінює, і вони роблять фатальні помилки, вибираючи не тих партнерів. Можливо, причина криється в тому, що романтичні ілюзії занадто засліплюють їх. У всіх інших сферах життя народжені 1 травня демонструють приземленість і прагматизм. У бізнесі вони, як правило, не йдуть диким фантазіям, у фінансових справах розсудливі. У цьому сенсі їх важко обдурити, вони легко розпізнають шахраїв і передбачають майбутні неприємності. Їх просування до успіху неквапливо; буває, вони роками чекають своєї години. Однак у своїй повільність і нерішучість вони ризикують пропустити свій єдиний шанс, який гарантує щастя.

Чоловік Телець — народився 1 Травня

Чоловіки, народжені 1 травня, відрізняються наступними якостями: природністю, розумом, стабільністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — яка народилася 1 Травня

Жінки, що з’явилися на світ 1 травня, не схожі на інших такими властивостями: чарівністю, природністю, а також реалістичністю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 1 Травня

Тельці, які з’явилися на світ 1 травня, — володарі пересічного розуму і унікального почуття гумору Люди, які з’явилися на світ 1 травня знак зодіаку Телець, — унікальні особистості. Вони володіють дивовижною якістю: ретельно оцінити поведінка і зовнішність інших людей. Ці Тельці здатні розглянути навіть дрібниці. При цьому вони збирають інформацію, аналізують її. Це було б відмінною рисою, якщо б люди, народжені 1 травня знак зодіаку Телець, не виносили свої власні міркування на публіку.

Окремо варто обмовитися про те, що кожне слово цих особистостей дуже вагомо. Вони ніколи не розкидаються ними. Всі їхні розповіді осмислені. Що примітно, слова цих людей часто виявляються неприємними. Проте в їх справедливості і чесності сумніватися не варто. Найчастіше цей день називається датою істинного віщуна, володіє відмінною часткою іронії. В чому ще полягають особливості характеру даних Тельців? При всій їх спостережливості та вдумливості даних особистостей складно назвати особливо красномовними. При цьому їх судження разюче відверті. Вони можуть бути спірними, неточними, але вони нікого не залишать байдужими. Кожне слово людей, які з’явилися на світ 1 травня знак зодіаку Телець, «б’є» прямо в лоб. Ці особистості прямолінійні і живі. Їх дуже цікавить суспільне життя. Серед представників даних Тельців практично немає соромливих і боязких людей. Це справжні лідери, яким важливо утвердитися на роботі, в сім’ї, в колі приятелів.

Особи, які народилися 1 травня знак зодіаку Телець, не здатні схилятися. Для них не існує кумирів. Також ці Тельці на корені присікає будь панібратство. Не дивно, що за прямоту, непідкупність, чесність і правдивість їх поважають. Незважаючи на те, що ці люди в більшості своїй мають «гострий» мову, їм необхідна гармонія. Цілеспрямовано Тельці не шукають сварок і скандалів. Більш того, при необхідності вони можуть з легкістю згладити кути. Як їм це вдається? Завдяки вродженому почуттю гумору. Однак не варто забувати, що дотепність даних особистостей більш ніж пронизане сарказмом. Весь спектр шпильок вони можуть з легкістю використовувати для того, щоб поставити людину на місце. Сила людей, народжених 1 травня, полягає в усвідомленні мощі гумору.

Що примітно, Тельці, які з’явилися на світ у перший день травня, не відрізняються особливим розумом. Як їм вдається завжди залишатися на висоті? Дані особистості вміють критично думати. Не дивно, що порожні фрази для них нічого не значать. Єдиний стан, в якому дані люди втрачають здатність раціонально мислити, — це закоханість. Найчастіше вони вибирають «неправильних» людей, що й стає для них одночасно спокусою і помилкою. В інших сферах і ситуаціях прагматичності і раціональності Тельців можна тільки позаздрити. Їм вдається ефективно вести бізнес, оскільки шахраїв і аферистів вони відчувають нутром.

Тельців, які з’явилися на світ 1 травня знак зодіаку Телець, відрізняє потяг до всього гарного. Будь-яке задоволення вони часто зводять у фетиш. Що стосується успіху, то він не завжди приходить до цим людям швидко. Іноді їм доводиться кілька років чекати свого зоряного часу. Щоб досягти небувалих висот, їм варто час від часу ризикувати.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви прагнете до надійності, і з вами може бути важко, якщо ця надійність перебуває під загрозою. Ви справжній романтик, і любов може повністю захопити вас. Зустрівши людину, з якою вам буде добре, ви з готовністю створите стабільний і міцний союз.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народилися 1 травня не тільки діячі, але і спостерігачі. Своїми спостереженнями вони охоче діляться з оточуючими, спостерігаючи за людьми, вони також відточують свою дотепність, яке завжди пускають в хід у дискусіях з опонентами. При цьому ці люди не особливо красномовні, але словами надають велике значення. Вони воліють точність і конкретику метафор та складності мови. При цьому вони ніколи не лукавлять і не обманюють, особливо заради красного слівця. Цим людям завжди є діло до того, що діється навколо них. Вони завжди чесні до оточуючих і заслужено користуються їх повагою. Не люблять вони лестощів і самі ніколи не лестять і не подлизываются, не намагаються підсолодити навіть гіркої пігулки. Також ці люди не люблять фамільярності, воліють безсторонню правду говорити прямо в обличчя, але сварок вони не люблять і намагаються всіма силами їх уникнути.

З допомогою іронії та сарказму ці люди завжди воюють зі своїми недоброзичливцями і борються з зарозумілими, пихатими нарцисами, яких терпіти не можуть. Вони не дуже розумні, але вміють мислити критично, не ведуться на провокації, стійки перед обманом і маніпуляціями. Ці люди – природжені гедоністи, для них дуже багато значать задоволення, вони люблять смачну їжу і хороший секс. У бурхливій діяльності ці люди менш спокусливі для оточуючих, ніж у стані задоволеного спокою і насолоди.

Здоров’я і Хвороби

Вразливе місце організму народжених 1 травня людей – це горло і голосові зв’язки. Їм обов’язково треба дуже берегти свій голос. Навіть легку застуду їм не слід запускати, потрібно лікувати її травами (інгаляції) і вітаміном С. В їжі ці люди розбираються досить добре, їхній смак теж на висоті, але їм все одно необхідно контролювати свій раціон, щоб не погладшати.

Будь-яка фізична активність допоможе народженим 1 травня залишатися бадьорими і енергійними практично все життя. Відмінно підійдуть заняття лижним спортом і плаванням. Взагалі фізичні навантаження дуже корисні цим людям, навіть регулярним сексом їм не варто нехтувати.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, сильні особистості. Вібрації цього дня дають можливість людині досягти успіху на всіх напрямках. Питання в тому, чи зможе він використовувати дари долі з користю для себе. Якщо людина буде йти шляхом добра і використовує всі дані йому можливості на благо і радість собі, не чинячи зла, буде розумний у своїх вчинках, його життя буде прекрасна, гармонійна. Він зможе забезпечити собі чудові умови, де буде багатий, щасливий і любимо.

Поради Тельцям, Народженим 1 Травня

Народжені 1 травня дуже цінують здоровий глузд, тому вони не люблять ризикувати. Але в любові здоровий глузд над цими людьми не владний і часто вони здійснюють безглузді помилки, вибираючи в супутники життя не придатних їм людей. Вони дуже романтичні і за закоханістю не можуть розглянути дійсності. У всіх сферах життя ці люди стримані, цураються непотрібного ризику, спокійні, витримані, розважливі: і в роботі, і гроші, і в інших справах.

Неприємності вони успішно передчувають, на виверти негідників не ведуться, роками вони методично прагнуть до успіху та одного разу все-таки домагаються бажаного. Буває, на цей шлях у них йдуть довгі роки, але ці люди нікуди не поспішають. Проблема в тому, що зайва неквапливість і нерішучість може якось посприяти тому, що вони упустять рідкісний шанс, який випадає один раз на багато років. Тому їм потрібно добре розуміти, коли сумніватися і зволікати, а коли потрібно швидко ловити удачу за хвіст.

2 комментарів к “День Народження 1 Травня: Знак Зодіаку — Телець”


  1. Юля 01.05.05:

    Я народилась 1 травня, правда те що горло наше больне мiсце, я маю велики проблеми с гландами

  2. Я народилась 1 травня і в мене дуже красиаий голос я його буду берегти


Залишити відгук