Жінка Кролик і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Чоловік Мавпа – позитивний і винахідливий, але при цьому сухий, поміркований, діяльний і націлений на успіх. Жінка Кролик самобутня, красива і добре вихована, хоча і дещо поверхнева. Обидва можуть бути дипломатичними і скритними. Чоловікові-Мавпі, щоб залишитися чарівним і приємним у спілкуванні, потрібно багато уваги та компліментів. Жінку-Кролика тягне до тиші, а не до активної діяльності. Він обожнює спори; вона ненавидить розбіжності. У них абсолютно різний підхід до життя. Однак обидва реалістичні і можуть притертися один до одного або разом пошукати інше рішення проблеми.

Складність цього союзу бачиться в бажанні жінки прив’язати до себе чоловіка — все одно як! Жінка Кролик буде намагатися тиснути на чоловіка Мавпу різними способами, щоб домогтися від нього запевнень і виконання взятих на себе зобов’язань, якщо, звичайно, він у принципі давав обіцянки і хотів створювати сім’ю.

Якщо чоловік зацікавлений в жінці цього знака, він піде на розвиток відносин, але навряд чи жінка Кролик буде відчувати себе поряд з ним захищеною. Їм важко домовлятися, коли справа стосується загального побуту та щоденного сімейної рутини. Просто роман — явище перспективне і хвилююче, а шлюб потребує великої наполегливості. Якщо вона виявить свою волю без утиску прав чоловіки, їм вдасться відокремити головне від другорядного і прийти до спільного знаменника.

Жінка-Кролик і чоловік-Мавпа завдяки непоганий сумісності можуть створити доброзичливу, успішну любовну пару. Між цими знаками східного гороскопу чимало спільного. На перший погляд, і Кролик, і Мавпа — це холодні реалісти. Тим не менш, у любові вони шукають, перш за все, чутливого і толерантного до себе ставлення. На взаємному задоволенні цієї важливої потреби і ґрунтується їх любовна сумісність.

У Мавпи свій власний світ, в ній багато пристрасті і інтересу до життя, її важко приручити. Але зручний і комфортний будинок, створений турботливим Кроликом, їй щиро подобається. Там вона набирається сил для подальшого пізнання світу і за це вдячна своєму партнеру. А той знаходить в грайливій Мавпочці енергійного супутника життя, який краще справляється з викликами сучасного світу.

Розумні Мавпи сміливо займаються «розрулювання» важких ситуацій і виходять сухими з води, швидше приймають рішення. Вразливому і делікатному Кролику робити все це набагато складніше. В любовних відносинах, шлюбі Кролик-дружина і Мавпа-чоловік можуть бути дуже щасливими і самодостатніми. Цій парі не потрібні ні друзі, ні компаньйони для розваг, ні купа власних дітей.


Залишити відгук