Жінка Кролик і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

В парі жінка Кролик і чоловік Кінь не може бути гармонії, оскільки вони дуже не сходяться характерами. Йому докучає її відособленість, обережність і бездоганність. Вона може бути люблячою, натхненою і дуже самобутньою, якщо переконається, що він – хороший годувальник і вірний сім’янин. Але його мало турбує, чи може вона або хто-небудь ще на нього цілком покластися, так що він буде діяти так, як захоче. Без сумніву, він досягне успіху, але ніжна жінка-Кролик не може змиритися з невизначеністю або відсутністю почуття безпеки. У підсумку задоволення від шлюбу не отримає ні один.

Гороскоп сумісності в цій парі досить оптимістичний, оскільки чоловік Кінь буде займатися, чим і належить займатися чоловіка — заробляти гроші, зустрічатися з друзями, організовувати пікніки і поїздки по цікавих місцях на вихідних. Чоловік Кінь може бути не виглядає надто надійним, але він зазвичай самодостатній і вміє себе правильно вести з жінкою Кроликом, виправдовуючи її очікування, але не потураючи її примх.

Звичайно, жінка захоче більше уваги від чоловіка Коня і домовитися з ним цілком можливо — він налаштований на діалог, але не завжди зрозумілий до кінця і залишає за собою право вирішувати, що і коли робити. Якщо жінка Кролик зрозуміє його особливості, оцінить кращі сторони, то їх спільне життя може виявитися цілком щасливою.

Завдяки таємничому принципом тяжіння протилежностей і всупереч не самої кращої сумісності жінка-Кролик і чоловік-Кінь можуть створити досить хороший любовний дует. Коні в любові просто божевільні, теплі і покірні. Закохані, вони радісно гасають по степах пристрасті і нічого не шкодують для обранців. Кролик, незважаючи на певну емоційну холодність, яку бачать оточуючі, в глибині душі – невиправний романтик. Його дуже вражає широта душі Коні, її прояви почуттів. Незважаючи на те, що часто він добровільно йде в тінь партнера-екстраверта, в любовному зв’язку Кролик-Кінь насправді саме він грає першу скрипку.

Як стверджує китайський гороскоп сумісності, Кролик-жінка і Кінь-чоловік цінують сімейне щастя. Правда, Кінь любить подорожувати, а Кролик, швидше, домосід, але це не заважає їм створити стабільне сімейне гніздечко.

Кінь і Кролик у шлюбі цілком можуть жити до золотого весілля, незважаючи на те, що Кролик все ще буде безуспішно намагатися навчити Коня не влаштовувати хаос у вітальні і підтримувати порядок у ванній кімнаті. А Коні хотілося б хоча б у відпустці побачити перетворення Кролика в відчайдушного компаньйона, який палить останні мости і сміливо крокує в невідомість. Незважаючи на те, що обидва можуть так і не дожити до метаморфоз свого супутника, це не заважає Кролику і Коні вважати свій шлюб щасливим.


Залишити відгук