Жінка Кролик і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Жінка Кролик і чоловік Коза можуть бути у великій мірі сумісні. Якщо прониклива і неймовірно ввічлива жінка-Кролик візьме на себе керівництво, вона допоможе багато чого досягти чоловікові-Вівці з її вродженими талантами. Ніжність Кролика дуже підходить сентиментальною і часом пасивної Вівці; але жінка-Кролик також рішуча і практична там, де він схильний бути занадто щедрим або жалісливим. Вона створить йому атмосферу для роботи, а він буде вдячний їй за керівництво і м’яке настанову на істинний шлях. Обидва чутливі та уважні до настроїв один одного. У цьому шлюбі вони можуть знайти велику любов і щастя.

Тут уже стосунки будуть складатися важче і вони доростуть до шлюбу — велике питання! А проблема в тому, що чоловік Коза всіма силами буде намагатися жити по-своєму і в свою користь. Добре, якщо він вже знайшов себе і задоволений своєю роботою — в цьому випадку з ним легше домовлятися і планувати спільне майбутнє. Якщо ж він не визначився або просто не розуміє для чого живе, нормальні відносини з ним побудувати дуже проблематично.

Жінка Кролик просто не захоче брати на себе більшу частину турбот про сім’ю і будинку. Вона сама не впевнена в собі, щоб підбадьорювати такого ж чоловіка з його жвавістю і рідкісної чутливістю. Їм буде складно виживати разом в цьому шаленому, шаленому світі… Зустрічаються, звичайно, і сильні характери обох знаків і тоді проблем набагато менше. У цьому випадку прогноз на тривалі відносини, на любов і шлюб буде більш сприятливим.

Коза і Кролик відрізняються прекрасною сумісністю, це одне з найкращих поєднань в китайському любовному зодіаку. Коли весь світ сходить з розуму, а пари з найближчого кола спілкування переживають один криза за іншою, ці двоє – жінка-Кролик і чоловік-Коза — являють собою чудовий доказ того, що в цьому сучасному, позбавленому почуттів соціумі можлива справжня, мирна і спокійна любов.

У шлюбі Кролик і Коза здатні допомагати і підтримувати партнера в скрутну хвилину, безкорисливо віддані йому, часто нікого не бачать в цьому світі, крім один одного. Сумісність дружини-Кролика і чоловіка-Кози (і навпаки) зміцнюється і загальними інтересами, вони люблять різноманітний дозвілля, хорошу їжу. Кролика зачаровує уяву Кози, її чутливість і різнобічні таланти. А Коза дуже швидко приходить до висновку, що знайшла у своєму житті справжній скарб. Коли вона опиняється на «емоційних гойдалках», страждає від перепадів настрою, її вірний супутник своїм спокоєм робить так, що вона повертається до здорового внутрішнього балансу. Кролик більш практичний, він буквально випромінює серйозність і спокій, завдяки яким його любовний, шлюбний союз з Козою благополучно переживає різні пертурбації.

Як запевняє східний гороскоп сумісності, Кролик-жінка і Коза-чоловік можуть створити дуже щасливу сім’ю. Єдиним слабким місцем у їх відносинах є те обставина, що обидва знаки китайського календаря схильні до меланхолії і надмірної драматизації повсякденних подій. Однак, будучи чутливими і тонкими натурами, Кролик і Коза як деякі можуть зрозуміти іншу – «темну» — сторону натури свого коханого партнера і сумний момент заспокоїти його серце.


Залишити відгук