Жінка Кролик і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Їй потрібна його сила і зухвалість, а він покладається на її знання і дружбу. Дракон сильний і відвертий, Кролик – поблажливий і тактовний. Вона облаштує красивий будинок, де він зможе розслабитися. Вона вміє пристосовуватися, але схильна до змін настрою і беззахисна; він буде її воїном і захисником. Шлюб буде хорошим, якщо вони будуть прагнути до загального благополуччя і не дозволять дрібниць або розрахунку зруйнувати їхні стосунки.

У цьому варіанті спільне життя жінки Кролика і чоловіки Дракона більш реальна і радісна, тому що, складається досить легко. Жінка Кролик швидше навчитися розуміти Дракона і, швидше за все, прийме його таким, який він є. Чоловік Дракон дасть жінці ту іскорку, той політ, якого, їй зазвичай не вистачає, щоб відчувати себе абсолютно щасливою. Він вдихне в неї оптимізм і силу, навчить до чого ставитися простіше.

Жінка Кролик допоможе чоловікові Дракону розумінням глибин людської психіки, зуміє повідомити йому спокійне розуміння краси світу. Вона, безумовно, надасть гармонізуючий вплив і надасть йому можливість відчути повноту життя без зайвої суєти і нервування. До того ж вона — дама господарська і надійна. Чоловік зуміє оцінити це і будуть вони жити довго і щасливо!

Ключове слово, що характеризує відносини в парі жінка-Кролик і чоловік-Дракон, – «нерозуміння», причому тотальне. Сумісність їх в любові і шлюбі вкрай низька. Дракон психологічно придушить чутливого Кролика. Китайський гороскоп попереджає: якщо цю пару не зміцнюють гармонійні аспекти особистих гороскопів, любовні відносини Кролика і Дракона стануть справжньою катастрофою.

Дракон – це дивовижний, унікальний, чарівний чоловік, але, на жаль, закінчений егоїст. Йому властива любов до пригод, його стихією є реформи і зміни різного масштабу. Він жадає слави, успіху, популярності. Кролику ж для щастя достатньо тиші, спокою, комфортабельного будинку, і вже саме слово «ризик» наповнює його легким занепокоєнням. Дракон загрожує його впорядкованому маленького світу, вносить у нього хаос. Крім того, він буває іноді грубим і неделікатним, не терпить критики, що, звичайно ж, погано впливає на сумісність Дракона і Кролика.

Але милий Кролик любить свого Дракона, захоплюється його мужністю. У шлюбі він живе цими чудовими і досить рідкісними моментами, коли його партнер — дивовижна казкова істота — в кінці кінців втомлено сідає на диван після численних пригод, щоб набратися сил для чергових. З часом будинок одружених Кролика-жінки і Дракона-чоловіки починає нагадувати готель.

Дракон завжди доглянутий, має в розпорядженні бездоганно поглаженное одяг і начищенную взуття. Делікатний Кролик з усіх сил намагається завоювати любов, але з кожним роком стає все блідіше й сумніше, поки одного разу йому не захочеться рано вранці вставати з ліжка, щоб напоїти і нагодувати свого вогнедишного супутника перед черговими подвигами.


Залишити відгук