Жінка Кролик і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Жінка Кролик і Чоловік Собака — шлюб буде гарним і тривалим. Жінка-Кролик володіє багатою уявою, чарівна і дипломатичною. Чоловік-Собака прямолінійний і добронравен. Обидва люблять прості задоволення і розваги, але воліють корисну діяльність. Вони схильні до співпраці та нададуть один одному більшу ступінь свободи і багато простору. Їй надзвичайно потрібен комфорт і розкіш, а він не так меркантильний і глибше розуміє інших, ніж вона. Їм буде досить легко змиритися з недоліками один одного. Цей союз виявить у кожному з партнерів все найкраще.

Жінка Кролик і чоловік Собака важче приходять до спільного знаменника. Жінка Кролик боязлива — вона боїться життя і шукає в чоловікові захисника. Чоловік Собака може їй дати бажане, якщо його цінності, пов’язані з сім’єю не опиняться в протиріччі з бажанням створити потужну кар’єру. Потреба багато працювати і займатися особистими справами у чоловіка Собаки часто зашкалюють в прямому сенсі цього слова. Сім’я займає в його житті тільки якусь частину і не дуже значну.

одного разу Жінка відчує свою непотрібність, може розчаруватися і зовсім відмовитися від відносин. Такий сценарій відносин можливий, якщо чоловік виявиться занадто зайнятий самим собою. В інших випадках, жінка Кролик і чоловік Собака можуть досягти взаєморозуміння і створити нормальні стабільні відносини.

Мало хто може любити так сильно, як благородна Собака. Коли таємничий його величність Випадок зробить так, що у величезній Всесвіту зустрінуться ці дві половинки – Кролик і Собака, безсумнівно, раділи ангели любові, тому що це одна з найкрасивіших пар в китайському Зодіаку, що характеризується прекрасною сумісністю.

Вже з самого початку їх об’єднує глибоке почуття, взаємну повагу і захоплення. Вступивши у шлюб, жінка-Кролик і чоловік-Собака можуть йти по життю багато років, зберігаючи любов один одному як у часи, коли вони були лише нареченим і нареченою.

Обидва знака, і Собака, і Кролик, згідно зі східним гороскопом, чесні і дуже чутливі. Собака прекрасно розуміє страхи і побоювання свого м’якого, вразливого Кролика. А її вірність та відповідальність зроблять так, що врешті-решт той відчує себе в повній безпеці. В особі Кролика вірна Собака знаходить дбайливого супутника, який створить для нього справжній будинок в повному сенсі цього слова.

Одружившись, Кролик-дружина і Собака-чоловік утворюють щасливу сім’ю, стають спочатку чудовими батьками, а потім не менш прекрасними бабусями і дідусями. Часто оточення бачить в цій парі зразок для наслідування. Самі вони занадто скромні, щоб вважати себе поодинокими щасливчиками. Тим не менш, чудова сумісність Собаки і Кролика, їх безумовна довіра один одному, справжня любов справді є не надто частим подарунком долі в сучасному світі.


Залишити відгук