Жінка Кролик

Пані-Кролик не з тих, хто заводить любовні стосунки заради грошей, проте не ін вийти заміж за забезпеченого чоловіка. В кінці кінців вона не проти себе порадувати — особливо шовками, кашеміром, манікюром і відпочинком на водах. Кролики цінують матеріальне благополуччя, але можуть задовольнятися малим, головне — жити в світі.

Жінки-Кролики завжди співпереживають і співчувають невдахам. Вони неодмінно заступляться за друзів і рідних, проте хрестових походів в їх захист влаштовувати не стануть. Кролиці в душі феміністки, але не агресивні і не переносять великих збіговисьок і конфронтацій. Втім вони не ганчірки і не дозволяють собою командувати.

Жінка-Кролик незворушна і раціональна, практично завжди врівноважена. Якщо вона часом переутомится і у неї трапиться напад гніву або депресія, це швидко мине, наче злива в літній день, і її життєрадісний настрій скоро повернеться.

Хоча жінки-Кролики домагаються успіху в справі, зазвичай вони вважають за краще займатися сім’єю — але не проти працювати на неповну ставку або на дому, а будинок у них завжди чарівно обставлений. Кролиця виглядає соромливою, що привабливо діє на багатьох чоловіків. Вона може бути самодостатньою, але все одно їй хочеться, щоб хтось про неї дбав і обійняв вночі. Жінці-Кролику хочеться відчувати себе в безпеці, вона боїться злодіїв і грабіжників.

Жінка-Кролик не стане жити з жорстоким і крикливим чоловіком і взагалі з людиною, що представляють загрозу її фізичному і моральному здоров’ю. Вона не хоче, щоб її в який би те ні було формі критикували і принижували. Кролик вимагає поваги до себе і до своїх дітей. Навіть якщо ваша жінка-Кролик не енергійна, губиться в ліжку і рідко бере ініціативу на себе, ви можете бути впевнені, що вона стане вірною і відданою дружиною.

Відповідно до східної астрології, в знак Кролика переважає енергія Інь», що має жіночу природу, що істотно гармонізує жіночий характер, наділяє витонченістю, плавними рухами і естетичним світосприйняттям та іншими козирями чарівності. Особливо сприятливо народження жінки у весняний час року Кролика, цей сезон часто дарує саму безтурботну долю. А ось материнський інстинкт у неї не дуже розвинений, вона рідко жертвує своїми амбіціями в ім’я дітей і сім’ї в цілому.

Жінка-Кролик не схильна до суперництва з чоловіками, що ще більше підвищує її неперевершеність в їх очах, вона досить щаслива в особистому житті, однак не поспішає накидати на себе петлі Гіменея. Вона обожнює увагу, любить світські зборів і будь-які заходи, де вона могла б «поблистать». Не цурається пліток, інтриг і амурних авантюр, бередящих душу і щекочущих нерви. Ласкава і услужлива з тими, кого любить, але шипить і випускає кігті з тими, кого вважає чужинцем, якщо хто-небудь грубо порушує її межі і плани.

Цілеспрямована Жінка-Кролик вміє вигідно використовувати сприятливі можливості, володіє чіпким розумом, хитрістю, іноді підступністю, які дозволяють домагатися бажаного. Свої корисливі спонукання вона вміє завуалювати посмішкою і шармом, нерідко демонструючи удавану покірність, м’якість і захопленість. В цілому, у жінки-Кролика може бути багато масок, вона відкриває душу лише обраним.


Залишити відгук