Жінка Кабан і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

В парі Жінка Кабан і Чоловік Тигр кожен з цих цілеспрямованих і натхненних людей буде з більшою енергійністю діяти в ім’я цілей іншого, ніж в ім’я своїх власних. Вони складуть гарну команду: Кабан цілком присвятить себе ідеалістичним цілям Тигра, а він буде захоплюватися її сміливістю і стійкістю. Хоча вона може бути довірливою і близькою, під її впливом він стане більш меркантильним, оскільки Кабан любить розкіш. У любові обидва чуттєві, розкуті і пристрасні. Обидва можуть відкинути дрібні відмінності і з задоволенням йти по життю рука об руку.

В цьому гороскопі більше спокою і гармонії. Жіночі хитрощі Свині будуть, мабуть, розважати і розчулювати чоловіка Тигра. Він навіть може їй поступитися заради взаємного задоволення. Нічого крім природного в цьому союзі відбуватися не буде, якщо обидва підійдуть до сімейного життя по-хорошому, налаштовуючись на поступки і, спираючись на свій, загалом-то, мирний характер. Ні чоловік Тигр, ні жінка Свиня не стануть зайвий раз з’ясовувати відносини і створювати напружені ситуації в сім’ї. Гарне поєднання при яскраво вираженій конфліктності особистостей, що складають цю пару.

Свиня і Тигр — це прекрасне поєднання для пристрасного роману, який потім перетворюється в повну симпатії один до одного дружбу. Тигр і Свиня дуже люблять свою маленьку затишну компанію. Їм подобається разом проводити час, розважатися, часто їх оточує співтовариство численних друзів.

Спочатку любов цих представників східного гороскопу просто божевільна, пристрасна і дуже чуттєва. Жінка-Свиня і чоловік-Тигр не можуть жити один без одного, важко розлучаються навіть на один день. Їх сумісність на даному етапі просто приголомшлива. Тигр в очах Свині – абсолютно дивовижне створіння. Це мужній, амбітна людина, до того ж всебічно талановитий в ліжку. Ця обставина грає важливу роль в сумісності Тигра і Кабана в сексі. Свиня, у свою чергу, залучає Тигра своїм щирим служінням, ласкою, компліментами.

На жаль, з часом виявляється, що любовні відносини і тим більше шлюб хижака-Тигра і домоседки-Свині — все-таки не найкраще рішення. Поки Тигр блукає по світі, тому що цього вимагає його дика природа, Свиня нудьгує в чотирьох стінах і зі сльозами на очах чекає і не чекає коханого людини до чергового романтичної вечері при свічках, який вона готувала кілька годин.

Свиня-жінка і Тигр-чоловік незалежні, але слово «свобода» розуміють зовсім по-різному, що негативно позначається на їх сумісності. Для Кабана не пам’ятати про річницю весілля або день народження – це тяжкий гріх, а в очах Тигра він таким не є. В один прекрасний день доля посилає Свині чутливого, тонкого емоційного утішителя, який їсть разом з нею приготовлену нею смачну їжу і завжди знаходить для неї вільний час. Тигр же незабаром стає самотнім.


Залишити відгук