Жінка Кабан і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Чоловік-Змія наділений рішучістю і силою волі. Жінка-Кабан спонтанна і тяжіє до життя «як у всіх». Він відчуває, що вона не зможе ні зрозуміти, ні підтримати в кар’єрному зростанні, тому що вона дуже любить потурати іншим і вступати в компроміси. Він мистичен, складний і глибокий, а вона проста, довірлива і наївна. Він не бачить практичного сенсу в її доброту. Вона нездатна підібрати ключ до його складного розуму і постійних сумнівів. Чоловік-Змія схильний триматися відчужено, йому наплювати на м’якість і щирість жінки-Кабана, і та буде ображена в найкращих почуттях. Їх характери діаметрально протилежні, і спільне життя не принесе їм великого щастя.

Гороскоп сумісності в цій парі досить гармонійний. Чоловік Змія буде захищати і направляти жінку Свиню, а вона проявить свої таланти в домашніх справах, турботи про чоловіка й дітей. Вона довірлива, жизнелюбива. Жінка Свиня здатна розвинути в чоловікові Змії вміння любити, сердечність і доброту. Правда, чоловік повинен надати жінці особисту свободу. Мова йде про реалізацію жінки у своїй професії. Сидіти вдома вона не захоче.

Добродушною Свинці східний гороскоп сумісності настійно рекомендує уникати серйозних стосунків з хитрою рептилією. Змія в її суспільстві набуває риси справжнього душителя. Спочатку пару Свиня-жінка і Змія-чоловік об’єднує велика пристрасть, вони просто не вилазять з ліжка. Однак, незважаючи на чудову сумісність в сексі, Кабан і Змія – з абсолютно різних планет, вони по-різному сприймають світ і керуються в житті вельми відмінними цінностями.

Якщо немає сприятливих чинників у гороскопі, наприклад, добре поєднуються стихій, які нівелюють негативну сумісність, спільний життєвий шлях в парі дружина-Свиня і чоловік-Змія не буде встелений трояндами – швидше, колючками.

Змія не може второпати, як можна бути настільки наївним створінням, як Свиня, якої часто користуються інші. Люди застосовують приховані стратегії, йдуть по шляху прогресу, а вона – просто добра. Крім того, найчастіше Кабан непогано заробляє, йому дуже щастить у фінансах, що такий материалистичный знак, як Змія, ніколи не залишає без уваги. Буває, що вона ставиться до дружини як Свині до скарбничці або банкомату, щоб за її рахунок легко виконувати свої примхи.

Коханій людині Свиня віддасть все, але, звичайно ж, вона зовсім не є дурним істотою. Коли вона помітить подвійну гру егоїстичною і розважливою Змії, швидко стане шукати розради в чужих обіймах. Але можливий і інший варіант розвитку подій: зрада Змія. Свиня по природі ревнивий, як Отелло, але на цей раз виявляється покинутою, що з нею трапляється рідко. Здивована, вона прагне помститися створення, яка посміла вчинити з нею так, як ніхто до цього не робив. У будь-якому випадку шлюб Кабана і Змії очікує невтішний кінець.


Залишити відгук