Жінка Кабан і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Довірлива і доброзичливий жінка-Кабан приймає все як є і воліє ввічливо натякати, а не третирувати інших. Півень завжди точно мітить, він – невтомний приватний сищик, якому потрібно докопатися до кореня проблеми, навіть якщо це змішає всім карти. Кабан – незалежний мислитель, але дуже сприйнятлива до пропозицій ззовні; Півень спостережливий і все помічає. Їй сподобається слідувати його радам, якщо тільки він їх трішки підсолодить! Однак вона схильна до зайвої наївності і легко піддається впливу інших, так що їй потрібно його пильність. Це може стати одним з найбільш стійких загальних знаменників в їхньому шлюбі.

Важко сказати, добре це поєднання? Багато чого тут буде залежати від благополуччя і ступеня самореалізації чоловіка. Якщо він досить успішним по життю і спроможний самостійно вирішувати різного роду життєві проблеми, то в парі з жінкою Свинею йому буде дуже комфортно. Правда, жінка Свиня теж повинна знати: для цього чоловіка має велике значення налагоджений побут, чистота і порядок в будинку, смачна домашня їжа.

Жінка повинна подбати про зовнішньому вигляді чоловіка і вміти вчасно надати нову чисту і наглаженную сорочку, штани і т. д. Враховуючи той факт, що жінка Свиня не схильна до домашніх справ, їй варто врахувати таку особливість чоловіки цього знака. У відповідь на турботу, чоловік Півень допоможе жінці жити більш усвідомленою і організованою життям. Він завжди сповнений сил і енергії, а це теж важливо в шлюбі…Сексуальний апетит у обох хороший!

Якщо хтось і здатний швидко наставити мужнього Півня на шлях чесноти, то це, звичайно, Свиня. Прогноз сумісності в любові для них такий, що Кабан і Півень спочатку дуже симпатизують один одному, потім закохуються і, нарешті, не можуть жити без другої половини.

Кожен зі свого боку відкриває і розвиває кращі риси характеру — і власні, і партнера. Одружившись, Свиня-жінка і Півень-чоловік підтримують один одного в мінливості життя, дарують повагою і вірною дружбою. Свиня не дозволить Півневі надмірного позерства, сміється над його марнославством і «художніми» виступами перед публікою.

З іншого боку, це дуже люблячий і вірний чоловік, який ніколи не підірве до себе довіру з боку Півня, який в цьому питанні дуже педантичний. Півень, в свою чергу, знає, що його друга половина – хороша людина, до болю схвильований її чутливістю і делікатністю. Він намагається бути для Свині відмінним партнером, тому що не хоче завдавати їй болю.

Півень і Свиня дуже чесні, терпіти не можуть брехні, і це їх якість не погіршує, а покращує прогноз сумісності. Більш енергійний Півень заклюет всіх, хто скористається довірою своєї наївної Свинки, і сам ніколи не стане її обманювати.

Дружина-Свиня і чоловік-Півень, будучи незалежними по своїй природі, тим не менш, люблять суспільство один одного. Китайські астрологи запевняють, що разом з Півнем домувальниця-Свиня проживає більш цікаву барвисту життя, ніж у компанії інших знаків. У свою чергу, гаманець Півня ніколи не пустує, тому що Свиня не допускає надмірних витрат. Одним словом, завдяки цьому шлюбу Свиня і Півень з плином років стають більш досконалими і гармонійними людьми, тому що зв’язує їх любов волає в житті все найкраще, що в них є.


Залишити відгук