Жінка Кабан і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Жінка Кабан і чоловік Щур визнають один одного привабливими як тілом, так і душею. Вони обидва вміють насолоджуватися життям. Але обидва також надто оптимістичні, неблагоразумны і дуже спокушають долю. У жодного з них не вистачить сили частки, щоб пригальмувати і врівноважити союз. Цьому шлюбу бракує міцного фундаменту.

Нормальне поєднання знаків, пристойний гороскоп сумісності для довгострокових стосунків. Чоловік Щур знайде в жінці Свині ідейного натхненника, музу, яка допоможе розширити горизонт сприйняття життя чоловікові. Вона, як і він, досить спритна і мудра в життєвих питаннях. Єдина складність — неприйняття чоловіком велелюбність, масштабності жіночого начала у своїй партнерці. Якщо він не дуже емоційний, то жінка Свиня купається в цьому середовищі і розуміє життя через почуття та емоції. Однак, далеко не для кожного чоловіка Щури це стане проблемою. У житті набагато більше гармонії, ніж може здатися!

Між Пацюком і Свинею завжди проскакують іскри, цій парі важко довго утримуватися від інтимного спілкування, обходячись виключно платонічними знаками взаємної симпатії. Це саме вони часто опиняються в ліжку вже на першому побаченні. Обидва ці знаки східного гороскопу люблять секс і інші радощі життя. І Кабан, і Щур здатні, насолоджуючись плотським, погубити себе і втратити чимало майна в гонитві за розвагами, що являє собою певну небезпеку для їх сумісності в сімейних відносинах.

Жінка-Свиня – чоловік-Пацюк – це прекрасні пари для пристрасного, чуттєвого, наповненого бурхливими сексуальними переживаннями романа, який буде згадуватися зі сльозами на очах і не забудеться до кінця життя. В обох знаків китайського зодіаку відмінне почуття гумору, вони люблять веселитися в компанії один одного, разом почувають себе відмінно. Для добродушною Свині Щур занадто розумна, іноді вводить її в оману. Але, коли Щур її полюбить, навіть наївність Кабана, яка спочатку так дратувала, буде здаватися лише милою слабкістю, гідною поблажливості.

На жаль, спільне життя – це не тільки суцільні веселощі і розваги, її не можна провести виключно в спальні. Коли у відносини цих пристрасних коханців втручається реальність, сумісність Свині-жінки і Щури-чоловіки в шлюбі виявляється під великим питанням. Повсякденність, рутина, побутові турботи і труднощі часто приводять їх до розриву. Слабким місцем любовних відносин Кабана і Щури є їх крихкість, відсутність стабільності. Однак якщо партнери обох статей будуть нести більше відповідальності за свої дії, то з подивом виявлять, що їх солодкий медовий місяць може тривати дуже довго.


Залишити відгук