День Народження 9 Березня: Знак Зодіаку — Риби

9 березня народжуються вразливі, дбайливі й відважні люди з тонкою інтуїцією. Будучи гуманістом і ідеалістом, ви готові стати на захист слабких і боротися за те, у що щиро вірите. Ви з готовністю підтримуєте потрапили в біду людей, хоча при цьому тримайтеся від них на відстані і емоційно не включаєтеся в чужі проблеми. Вам набагато цікавіше вивчати навколишній світ. Ваші подорожі в пошуках відкриттів можуть бути фізичними, інтелектуальними, психологічними та духовними по своїй природі, але яку б форму вони не брали, ви не відступіться, поки не розкриєте чергову таємницю Всесвіту.

Народжені 9 березня повинні побоюватися підриву свого здоров’я через занадто великої кількості стресів, що виникають внаслідок занадто великої відповідальності. Вони повинні остерігатися віднімає сили зневіри, яке нерідко з’являється в результаті невміння піднести свій творчий талант і, таким чином, зробити кар’єру. Різноманітність навколишнього середовища, правильна дієта і фізична активність, здоровий відпочинок, так само як і свобода самовираження, звичайно ж, можуть допомогти їм. Народжені в цей день дійсно потребують підтримки оточуючих. По суті справи, від вибору партнера багато в чому залежить їхнє щастя. Народжені 9 березня хоча і люблять готувати, але явно не володіють кухарським талантом: у них або все підгорає, або буває напівсирим.

Дуже принципові, фантастично наполегливі особистості, народжені 9 березня, з великим інтересом і безсумнівною користю для оточуючих аналізують і вивчають простір навколо себе — як розумово, так і фізично, емоційно і духовно. Вони не заспокояться, поки не дійдуть до суті будь-якої проблеми. У них викликають невдоволення різні форми прояву облуди, авторитаризму і поблажливості, для них вкрай важливо залишатися природними навіть у найскладніших ситуаціях. Будучи альтруїстами, ці люди щиро прагнуть підтримувати бідних і слабких — якщо не ділом, то хоча б словом. Більшість з них мають дивно розвиненим особистим магнетизмом. Їх психологічні здібності також сильні, тому народжені в цей день звикли довіряти своїй інтуїції, яка найчастіше їх не підводить.

Знак Зодіаку 9 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до водяним знакам, які характеризуються наступними якостями: таємничість, відданість, старанність, жертовність, релігійність, гнучкість, сострадательность.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює підвищену чуттєвість, всепрощення. Ця планета — головний покровитель для художників. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за нестачу здорового прагматизму, а також недолік раціональності.

Риби, знак зодіаку народилися 9 березня, наділяють своїх підопічних великою емоційністю, чутливістю, сильною інтуїцією, идеалистичностью, любов’ю до людей, прагненням до справедливості, за яку вони борються. Вони великодушні і завжди готові прийти на допомогу тим, кому вона потрібна. Правда, щоб уникнути непотрібних стресів і занадто сильних страждань, ці эмпаты намагаються емоційно не перейматися проблемами інших людей, інакше їм може стати занадто боляче. Та й зовнішній світ їм цікавіше, ніж навколишні люди. Народилися 9 березня люблять подорожувати, щоб задовольнити собі цю тягу до відкривання нового і незвіданого в світі, вони взагалі схильні до захоплення розгадуванням загадок, особливо містичного та філософського спрямування. Це не дивно, якщо згадати, 9 березня — який знак зодіаку, містичні Риби.

Народжені 9 березня, приймаючи якісь рішення, насамперед покладаються на свої інстинкти. Хоча ніхто не заперечує їх розумових здібностей, у багатьох випадках ці люди йдуть проти правил логіки і нерідко віддають перевагу своєму шостому почуттю (особливо коли справа стосується любовних зв’язків або налагодженню дружніх відносин). Вони здатні побачити наскрізь ситуацію, її сутність та потенційні можливості. Незалежно від того, чи є вони людьми успішними чи ні, багато хто з народжених в цей день мають більш перспективну точку зору, ніж всі інші. Таким чином, вони — цінні консультанти, оскільки часто представляють такий варіант, який чоловік, що прийшов порадитися з ним, ще не розглядав.

Народженим 9 березня іноді буває важко врівноважити педантичні риси свого характеру (любов до порядку, обов’язковість, звичка планувати свій час по хвилинах) з величезним бажанням здобути особисту свободу, з тим щоб подорожувати або ж дозволяти своєму розуму насолоджуватися мріями та ідеями. Якщо вони підходять до життя з позицій відповідальності (сім’я, робота, положення в суспільстві), то можуть відчувати значний внутрішній дискомфорт. Частина їх проблем полягає в тому, що вони настільки переконливі, що інші люди легко підкоряються їм. Проте постійне перебування на очах натовпу, мабуть, самий вірний шлях до виснаження нервової системи. Як би ні був відкритий людина, йому обов’язково потрібно залишити певні двері відкритими для себе, щоб мати можливість періодично тікати через них або ж висловлювати сміливі, а інший раз навіть авантюрні риси своєї натури.

Народжені 9 березня зазвичай зазнають багато змін в житті. Часта зміна роботи, місця проживання, звичного оточення (якщо таке встигає стати звичним) цілком природна для цих людей, оскільки вони насолоджуються різноманітністю і обережно ставляться до довгим схильностям. Ті з народжених 9 березня, хто не зрозумів себе досить глибоко і не усвідомив власну незвичайність, часто дивуються, виявивши в один прекрасний день, наскільки сильними вони можуть бути. Як тільки вони починають повною мірою реалізовувати і проявляти свою енергію, в їх житті відкривається нове, найчастіше хвилююче зміна, — але при цьому багато хто з них зустрічаються з багатьма проблемами, які потребують вирішення. І все ж вони можуть відчути, що кидають світські обов’язки, відкидають колишню життя і спрямовуються до зірок.

Чоловік Риби — народився 9 Березня

Чоловіки, c датою народження 9 березня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — сексуальний, чуттєвий, турботливий, з інтуїцією. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 9 Березня

Жінки, що народилися 9 березня, наділені такими якостями: така дама — артистична, романтична, що пристосовується. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 9 Березня

Народилися 9 березня знак зодіаку Риби – це люди, відмітними рисами яких є фантастична упорность і принциповість. Вони постійно прагнуть аналізувати і вивчати все, що відбувається навколо, роблячи це з великим інтересом і приносить безсумнівну користь тим, хто йде по життю поруч з ними. Причому ці особи відчувають прагнення докопатися до справжньої суті речей всіма способами – фізично, емоційно, розумово, духовно, що викликає непідробне захоплення у оточуючих.

Ті, хто народився 9 березня знак зодіаку Риби, абсолютно не виносять облуди, їм чужі авторитаризм і поблажливість, тому в будь-якій ситуації, навіть дуже складною, вони залишаються самими собою. Народилася 9 березня знак зодіаку Риби, властива така якість, як альтруїзм, завдяки чому під їх крилом завжди виявляються бідні і слабкі, яким вони прагнуть допомогти – не ділом, так добрим словом. Ці альтруїстичні позиви посилюються ще і тим, що у народжених в цей день дуже сильно розвинений особистий магнетизм. Більш того, не менш сильні психологічні здібності дозволяють цим людям довіряти власній інтуїції, і практично завжди – безпомилково.

На те, в якому напрямку буде розвиватися життєвий шлях народилися 9 березня знак зодіаку Риби, в значній мірі впливають умови, в яких вони народилися і прожили перші роки свого життя. Особливу силу в цьому відношенні має вплив батьків: саме те, що закладено батьком і матір’ю, визначить формування основних рис характеру цих людей. Все інше прийде з практичним досвідом, отриманим в реальному житті, яка, як відомо, є боротьба.

Що стосується особистого життя тих, хто народився 9 березня, то у сфері любовних відносин ці Риби знову йдуть на поводу своїх інстинктів. При цьому, зрозуміло, їх розумові здібності жодною мірою не заперечуються, але дуже часто рішення цими людьми приймаються під «керівництвом» шостого почуття – і в коханні, і в дружбі. Однією з найбільш примітних особливостей людей, які відзначають день народження 9 березня знак зодіаку Риби, є їх вміння прораховувати будь-яку ситуацію, що склалася на багато кроків вперед. Перспективний погляд на речі робить їх цінними консультантами, адже їхні поради часто стосуються таких варіантів, які самим потребує консультації поки ще навіть в голову не приходили.

Оскільки знаком зодіаку, протегують народженим 9 березня, Риби, характер цих людей має дві протилежні риси. З одного боку – це педантичні особистості, які люблять у всьому порядок, плануючи по хвилинах свій час; з іншого – в них живе невгамовне бажання абсолютної особистої свободи. Зрівноважити ці риси часом буває дуже непросто, чому якийсь дискомфорт у життя цих людей все ж таки присутня.

Народилися 9 березня знак зодіаку Риби – це особи, яким необхідні постійні зміни: прихильність до чогось (до професії, будинку, захоплень або людям) – не для них. На їх думку, тільки так – приймаючи все нові і нові подарунки долі – можна збагатити досвід, проте рано чи пізно необхідно все-таки визначитися і розставити життєві пріоритети.

Любов і Сумісність

У любові ви ніжні та романтичні, але боїтеся власної уразливості і шукаєте партнера, якому змогли б довіряти. Найкраще на цю роль підходить людина, що розділяє ваші високі ідеали та устремління.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 9 березня дуже цікаві до всього, що оточує їх. Вони зазвичай уважно спостерігають за тим, що відбувається навколо, аналізуючи все як логічно, так і емоційно, з допомогою почуттів, асоціацій, відчуттів. Вони дуже цінують можливість бути такими, як є, тому заперечують будь-який прояв тиску або диктатури, ненавидять також брехня і обман. Вони ратують за те, щоб люди, все навколо, були такими, якими створила їх природа, не порушуючи при цьому межі свободи один одного і нічого один одному не нав’язуючи. Народилися 9 березня люблять людей і є альтруїстами, що не буде здаватися дивним, якщо згадати, який знак зодіаку 9 березня.

Найчастіше ці люди харизматичні, дуже привабливі, тому їхня моральна підтримка теж сильно допомагає тим, кому вони її надають. Вони відмінно від народження розбираються в людях, часто захоплюються психологією, що укупі з їх сильною інтуїцією дозволяє їм практично ніколи не помилятися під зустрінутих на їх життєвому шляху людей. Вони вірять своїй інтуїції і правильно роблять. Інтуїція для них – головний порадник при прийнятті рішень. Незважаючи на свій розвинений інтелект, ці люди, не замислюючись, зроблять щось нелогічне і не піддається поясненню, якщо відчують, що так буде правильно. Вони дійсно часто ведуть себе нелогічно в особистих відносинах.

Ці люди є незамінними порадниками і консультантами. Аналітик – це їх покликання, тільки аналізують вони далеко не тільки за допомогою здорового глузду і логічних міркувань. Вони на льоту «зчитують» проблему, бачать її суть і варіанти рішень, всі шляхи і те, до чого кожен з них призведе. Майже завжди їх остаточні судження вражають звернувся до них за порадою людини, тому що такого варіанту вирішення своєї проблеми він не розглядав. Народжених 9 березня людей часто роздирають протилежності. Так, вони від народження педанти, схильні складати точний план своїх дій на день, не люблять відступати від нього навіть за дрібниці, вони відповідальні і обов’язкові, борг для них – не порожнє слово, нарешті, вони дуже цінують порядок у справах і порядок в будинку.

З них виходять хороші керівники, люди легко йдуть за такими харизматичними особистостями, але постійно перебувати в центрі уваги колективу, особливо великого, дуже важко для цих людей, це пригнічує і вимотує їх. Також тисне на них, і слава, суспільне визнання і популярність. Цим людям неодмінно потрібно залишати для себе можливість усамітнення, не ділитися всім, що вони відчувають, іноді вирішуватися на відчайдушні і екстравагантні вчинки, які нехай навіть шокують когось з оточуючих. Вони повинні мати можливість втекти, коли відчують, що зрив близький. Втекти і побути на самоті.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 9 березня часто добровільно звалюють на себе все більше і більше відповідальності, в результаті підриваючи своє здоров’я постійним стресом. Часто вони впадають в депресію через те, що не можуть зробити творчу кар’єру, що суспільство відторгає їх художній дар, але справа в тому, що вони не вміють належним чином продати свої здібності, а зовсім не в тому, що вони нібито безталанні.

Народився 9 березня дуже важлива підтримка друзів і близьких, адже вони дуже невпевнені в собі, що очікувано від Риб, а дату 9 березня знак зодіаку відповідає саме цей. Народжені 9 березня дуже в багатьох питаннях покладаються на думку їх другої половинки. Для підтримки своєї стресостійкості їм важливо займатися спортом і вести здоровий спосіб життя, не забувати дотримуватися дієти. Самі по собі вони непогано готують, але часто відволікаються, занурюючись у свій внутрішній світ і замислюючись, з-за чого їх їжа може підгоріти чи вони забудуть щось покласти в яку готують страву.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, що володіють незалежним, суперечливим характером. Вони можуть бути різання і агресивні, вперті. Вібрації такі, що умови життя народженого в цей день людини залежать від того, в якій обстановці він виховувався в дитинстві. В юності можливі труднощі і випробування, але людина здатна багато чого виправити у своєму житті. Якщо він вибере шлях вдосконалення і розвитку, то зможе створити для себе найкращі умови.

Поради Рибам, Народженим 9 Березня

Народилися 9 березня дуже часто багато чого змінюють в своєму житті. Вони часто змінюють роботу, вони бояться прихильностей, тому часто змінюють своє оточення, часто переїжджають з місця на місце, тому що люблять різноманітність, люблять подорожі. Такий спосіб життя найбільш природним для них. Ці люди сильніше, ніж здається, причому дуже часто вони й самі не здогадуються про це.

Також вони набагато більш незвичайні і нестандартні, ніж більшість оточуючих. Коли ці люди починають повною мірою займаються своєю самореалізацією, вони відкривають цілий океан енергії всередині себе, але це провокує безліч змін і поява великої кількості проблем, які потребують негайного вирішення. Але цей шлях найбільш правильний для народжених 9 березня, лише він може подарувати їм відчуття польоту і свободи.


Залишити відгук