Жінка Кабан і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Жінка Кабан і чоловік Кролик визнають один одного цікавим і приємним партнером для серйозних стосунків. Він талановитий, розважливий і може знайти вихід з будь-якої ситуації. Оскільки вона захоплюється його врівноваженістю і витонченістю, то піде йому назустріч. Вона надійна, щедра і слухняна; його торкне її відданість та безкорисливість. Обидва не люблять шукати винних, обидва будуть вважати себе щасливчиками – а настільки успішний шлюб буде цьому тільки сприяти.

Чоловік Кролик може порахувати жінку Свиню надто чутливою і простакуватою. Проте, він швидко змінить свою думку, коли дізнається її ближче. Звільнивши сприйняття від усього зайвого, він побачить чесність і порядність жінки Свині, її благородство і внутрішню свободу. При цьому, вона не буде хизуватися своїми достоїнствами і покаже, що при всій складності нинішньої життя, можна жити дуже просто і щасливо, легко і радісно.

Вона — чуйна і ніжна, при цьому активна і здатна на багато чого жінка. Їй сміливо можна довірити турботу про сім’ї і будинку. Серцева, ніколи не сумувати і при цьому завжди різна, жінка Свиня — одна з найбільш підходящих кандидатур для вступу в шлюб з чоловіком Кроликом.

Хороша сумісність дозволяє парам жінка-Свиня і чоловік-Кролик довгі роки насолоджуватися товариством один одного. Між ними може спалахнути чудова любов, але секрет успіху відносин у сімейному дуеті Кролик-Кабан ґрунтується, головним чином, на тому, що вони не тільки пристрасні коханці, але й вірні друзі. Таким партнерам подобається разом проводити вільний час, обговорювати різні теми, у них обов’язково знаходяться спільні інтереси.

Кролик вчить уму-розуму занадто довірливу Свиню. Цей відмінний психолог вмить викриває різних шахраїв і хитрунів, які завжди обертаються біля романтичною альтруїстки. А Кабан, у свою чергу, має підприємницькими талантами і найчастіше добре заробляє, завдяки чому забезпечує Кролику комфортне життя. Сумісність Свині-дружини і Кролика-чоловіка ґрунтується ще й на тому, що Свиня досить терпляча, тому досить добре переносить примхи свого Кролика. Крім того, перша дивно чуттєва і може ввести кілька пуританського Кролика в світ тілесних задоволень, що значно підвищує сумісність Свині і Кролика в любові.

Їх загальним хобі швидко стає облаштування будинку. Кролик і Кабан так майстерно підбирають шпалери, розставляють меблі і прикрашають модними дрібничками своє житло, що друзі розглядають їх квартиру як дзеркало модних тенденцій і зразок, гідний наслідування. Живуть в ньому господарі готують просто фантастично. Не дивно, що потік гостей, бажаючих відвідати будинок дружини Свині і чоловіка Кролика, ніколи не вичерпується.


Залишити відгук