Жінка Кабан і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Два Кабани можуть бути добрими друзями, але можуть і проявляти один до одного все негативне і егоїстичне. Але це поєднання може бути успішним, якщо партнери навчаться бачити хороше в поганому. Народившись під знаком Кабана, обидва сильні, сміливі і скромні, але їм може не вистачати почуття напряму і твердості характеру, і, можливо, вони не зможуть компенсувати слабкі сторони один одного. Щирість і ґречність при відсутності систематичності і організованості можуть сильно зашкодити цим благонамеренным людям. Одному з них слід бути розважливим і дисциплінованим, щоб впоратися з дійсністю і колотнечами, інакше їх любов один до одного і відданість не захистять їх.

Поєднання чоловіка і жінки одного і того ж знака Свині обіцяє дуже глибоку взаємодію, якщо обидва зуміють довіритися один одному. Начебто нічого особливого в цьому немає — будь-які більш-менш серйозні відносини передбачають довіру сторін. Але, для людини року Свині тема згуртованості і партнерства в істинному значенні цього слова може являти собою проблему.

вся справа в тому, що Свиня — тварина вкрай чутливе і вразливе, досить обережне і уважні, особливо у відносинах. Якщо і чоловік Свиня, і жінка Свиня паралельно грати в гру: «Розгадай мене», або ще того крутіше «Доведи мені, що вартий мого абсолютної довіри», то тоді їх відносини так і залишаться любов’ю на відстані, романом на якийсь час без розвитку сюжету і трансформації в нормальну сім’ю з загальним гаманцем, загальними обов’язками і рівною відповідальністю.

Любовний зв’язок пари Льоха-Свиня може бути надзвичайно бурхливою, але й дуже цікавою. І жінка-Свиня, і чоловік-Свиня потребують свободи, але при цьому не переносять самотності, як це не парадоксально. Люди цього знака китайського Зодіаку активні, товариські, але відпочивати і по-справжньому розслаблятися все ж краще у власному будинку.

Дві Свині в шлюбі іноді про щось гаряче сперечаються, пристрасно сваряться, але прагнуть швидко прийти до згоди, тому що не терплять занадто довгих сварок. Дещо псує прогноз сумісності те, що Кабан і Кабан можуть дуже ревнувати один одного, тому що прекрасно знають свій кокетливий і чуттєвий характер. Існує у пари Свиня-жінка і Свиня-чоловік і така небезпека, як «наївність в квадраті»: вона буде загрожувати коханцям або подружжю цього знака фінансовими втратами.

Але все це в очах двох Кабанів дрібниці, головне – що вони люблять один одного, іноді до втрати пульсу. А любов, як відомо, править світом і допомагає подолати всі перешкоди, зробити так, щоб недоліки характеру не звели нанівець астрологічну сумісність і не перешкоджали благополучній спільного життя.


Залишити відгук