Жінка Кабан і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Жінка Кабан і чоловік Бик в повній мірі будуть задоволені видатними якостями один одного. Він серйозний, добре вихований і націлений на успіх, а вона терпляча, схильна до самопожертви і віддана. Він багато працює, а вона довіряє йому досить, щоб підтримувати і підбадьорювати на кожному кроці. Вона може мати більш екстравагантними смаками, ніж він, і до того ж більш чутлива і не так стримана, але буде розуміти, що йому потрібно, і зможе його розворушити.

Гарне сполучення знаків для любові і шлюбу, якщо чоловік Бик не виявиться занадто суворим, а жінка Свиня надмірно розпущеною. Обидва можуть стати не тільки корисними один одному в життєвому сенсі. Найголовнішим плюсом цього дуету будуть, звичайно, почуття і любов у всіх значеннях цього слова. Чи їх пристрасті вщухнуть навіть з віком і на основі трепетного ставлення один до одного, їм легше вирішувати будь-які проблеми.

Якщо говорити про парі Бик і Свиня (Кабан), сумісність їх здається високою, так як, на перший погляд, вони дуже схожі один на одного. Обидва знака східного гороскопу цінують спокій і сімейне життя. Вони вміють щиро дбати про партнера. Завдяки мирною вдачею жінка-Свиня і чоловік-Бик уникають конфліктів так довго, як тільки можливо. Але, незважаючи на силу початкового захоплення одне одним, їм рідко вдається створити щасливі тривалі відносини. Чому? Давайте уважніше подивимося на їх сумісність.

Свиня і Бик мають зовсім різні потреби і відрізняється погляд на світ. Свиня йде по життю з посмішкою, є душею компанії, її будинок завжди відкритий для численних друзів. Бик ж після роботи мріє про спокій і тишу в своїх чотирьох стінах. Свиня хоче, щоб він якомога менше працював і більше приділяв увагу їй, насамперед, частіше розмовляв, висловлював словами, жестами свою прихильність. Бик ж не терпить демонстративних зізнань у коханні, звик крок за кроком аналізувати власні почуття.

Кабан – везунчик у сфері фінансів, але гроші в його розумінні існують для того, щоб витрачати їх щедрою рукою на радощі життя і робити приємне друзям. Бик ж постійно економить, збирає, страхує, вкладає гроші у депозити, рухоме і нерухоме майно. Він живе в очікуванні чорних днів, які обов’язково повинні настати в майбутньому. Кабан дуже любить постільні втіхи, це велика його слабкість. Його партнеру ж дуже часто хочеться просто виспатися, тому сумісність в сексі Свині та Бика залишають бажати кращого.

Любовні стосунки, шлюб Бика і Кабана найчастіше закінчуються зрадою. Але, навіть переживши гіркоту розриву, розлуки, ця пара зберігає один до одного велику повагу і симпатію. Бик-жінка і Кабан-чоловік або Кабан-жінка і Бик-чоловік можуть залишатися хорошими друзями, тому що захоплюються один одним і, найголовніше, незважаючи на завдані рани, довіряють один одного як партнери.


Залишити відгук