Жінка Кабан і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Цих партнерів може сильно тягнути один до одного, але повсякденність подружнього життя може загасити цей вогонь. Жінка-Кабан любить рух, вона енергійна й непохитно вірна улюбленим людям і своїм цілям, але нерідко діє, сліпо вірячи, і в цьому випадку чоловік-Мавпа не може втриматися від спокуси скористатися нею. У свою чергу, їй вигідні його фінансова хватка і спритність, але її не особливо вражає його безпринципність і напористість. Чоловік-Мавпа вважає, що жінка-Кабан надто вже намагається творити добро всім навколо. Його також зачіпає її екстравагантна щедрість за його рахунок. Обом потрібно докласти серйозних зусиль, щоб примиритися з недоліками один одного.

Гороскоп сумісності в цьому поєднанні цілком сприятливий, оскільки жінка Свиня — життєрадісна і тепла, чуттєва і господарська — те, що потрібно чоловікові Мавпі. При цьому, вона інтелектуально підкована і не втрачає жвавості розуму з роками, тому що не грузне в тарілках і праннях, а розвивається всебічно. Чоловік Мавпа — хороший партнер для такої цікавої жінки. Обидва цілком задоволені один одним, тому що їм ніколи нудьгувати — навколо стільки всього цікавого! Їх інтелектуальний голод втамовується без зайвого напруження сил, тому залишається час і на прийнятний побут.

Найшла коса на камінь… У випадку з Свинею і Мавпою зустрічаються гідні суперники, і астрологічний прогноз сумісності цієї парочки цікавий і неоднозначний. Чудова Мавпа, наділена величезним особистим чарівністю, що дозволяє їй домінувати, швидко звикає, що інші їдять з її рук. Свиня ж — це доброта в чистому вигляді, іноді буває обеззброююче наївною, але теж наділена проникливістю і інтуїцією. Вона не піддається так швидко, як багато інших, чарівності Мавпи, що тільки ще більше розпалює інтерес до себе.

Завдяки цьому Мавпа краще дізнається переваги незвичайної натури Свині. Її безкорисливість, добра воля і золоте серце вражають Мавпу, яка не може повірити, що в цьому світі ще існують такі відповідальні люди, як Кабан. Свиня в любові дуже віддана і любляча, може піднести коханої людини на небо. І тоді Мавпа втрачає своє знамените самовладання і закохується до втрати пульсу. Жінка-Свиня і чоловік-Мавпа починають жити разом. Пара Свиня і Мавпа в шлюбі може бути дуже щасливою, насолоджуватися цим процвітанням і щастям. Мавпа з допомогою своєї хитрості і «продуманості» захищає свою улюблену Свинку від різного роду посягань.

На жаль, буває і так, що, незважаючи на оптимістичний прогноз сумісності, між Кабаном і Мавпою може пробігти чорна кішка. Велелюбна і нестійка натура Мавпи приведе її до зради Свині. Та впадає в страшну депресію, не прощає зраду, але час вилікує її розбите серце, і вона заново влаштує собі життя. А от Мавпа, переживши кілька захоплюючих романів, все ж прийде до висновку, що за дурниці втратила найцінніші відносини і найкрасивішу любов у своєму житті.


Залишити відгук