Жінка Кабан і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Він наполегливий, привабливий і привабливий і зможе вплинути на Кабана, яка завжди беззлобна і готова піти на компроміс, і вона погодиться з його бажаннями. Оскільки вона добросердечна і любить громадську діяльність, їй сподобається співпрацювати з енергійною Конем. І тоді, будучи відданою, вона захоче більшої близькості й прихильності, ніж може запропонувати егоїстична Кінь. Його, в свою чергу, не радує, що вона занадто легко погоджується, і він підозрює, що вона намагається догодити і всім оточуючим теж. У кожного партнера можуть виникнути проблеми через слабкостей іншого.

В цій парі легше прийти до компромісів і домогтися легких, приємних любовних відносин. Жінка буде згладжувати гострі кути, заспокоювати і вмовляти чоловіка «по-хорошому». Ну, і, звичайно, вона повинна супроводжувати свого чоловіка на всі світські заходи і в будь-яких поїздках на природу.

Жінка Свиня краще «озброєна» порівняно з чоловіком цього знака. Їй легше впливати на чоловіка Коня заради досягнення загального добробуту. Вона може бути ніжною і лагідною, спокійною і терплячою. Вона не захоче бути лідером в парі, тому ніколи не стане конкурувати з чоловіком цього знака. Якщо вона навчиться приймати чоловіка таким, який він є, багато чого в її житті виявиться простим і зрозумілим.

Спочатку Свиня-жінка і Кінь-чоловік будуть пов’язані невгамовним пристрастю. Обидва знака, Свиня і Кінь, дуже чуттєві, їх ночі присвячені не тільки сну, а партнерів, які відповідають їх еротичного темпераментом, цінують на вагу золота. Але не тільки якісний секс покращує сумісність Свині і Коні.

Добра і терпляча Свиня дивиться поблажливо на недоліки Коні. Її не дратує ні палкість, ні запальність партнера, ні дитяча схильність до ораторству в колі приятелів. Головне, що Кабан і Кінь добре розуміють один одного і в своїй маленькій компанії почувають себе чудово. Кінь рідко буває домосідкою, але вона в змозі оцінити організаційні таланти Свині, яка дбає про їх спільному домі й утримує його на високому рівні. Разом жінка Свиня і чоловік Кінь можуть багато подорожувати, а в середньому віці їх здатна залучити дача, будиночок де-небудь в селі, тому що обидва знака східного гороскопу дуже люблять природу.

Конфлікти в парах жінка-Свиня – чоловік-Кінь, руйнують їх сумісність, часто пов’язані з грошима. Кінь буває надмірно щедрою, що нервує більш практичну Свиню. У свою чергу, Кінь не завжди згодна приймати незалежну природу Свині, часто і сильно ревнує її до друзів, яким її чутливий партнер приділяє чимало вільного часу і дарує багато теплої і ніжної турботи.


Залишити відгук