Жінка Кабан і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Оскільки в парі жінка Кабан і чоловік Коза не виникає явних непорозумінь, то шлюб буде сприятливим. Кожен готовий йти на поступки, і в центрі уваги обох знаходиться будинок. Кабан товариськими Вівці і не така чутлива, і Вівцю може зачіпати її стриманість. Жінка-Кабан не настільки екстравагантна, як Вівця, може бути більш компанійською і веселою, і в результаті він позбавиться від зайвої сором’язливості. З іншого боку, він може компенсувати відсутність витонченості у неї і дасть їй тепло і близькість, в яких вона настійно потребує.

Сумісність в кохання цієї пари цілком прийнятна, якщо чоловік знайде себе в цьому житті і виявиться в змозі забезпечувати майбутню сім’ю. В цьому випадку обидва будуть «при ділі» і цілком задоволені не тільки собою, але й один іншому. Жінка Свиня вміє не тільки створити затишок в будинку, але і підтримати чоловіка Козу в скрутну хвилину. Вона активна і життєрадісна, як правило, успішна в професії і цілком налаштована на сім’ю і дітей.

Якщо ж чоловік не сформувався або живе випадковими заробітками, то жінка Свиня, можливо, не захоче серйозних і тривалих стосунків. У всякому разі, їй буде нелегко змиритися з таким станом справ, коли вантаж матеріального забезпечення лягає на її плечі.

Парі Свиня-Коза небеса видають величезний аванс. Для цих знаків прогноз сумісності такий, що це одне з найкращих з’єднань в східному Зодіаку. Свиня-жінка і Коза-чоловік є прекрасним доповненням один одного, відмінно розуміють партнера і з віком все більше і більше його люблять.

Свиня і Коза «збігаються» у всіх сферах. Коза знаходить в добрій Свині свій ідеал коханої людини. Свиня обсипає її компліментами, балує ніжністю, великодушної рукою обсипає вишуканими подарунками, задовольняє найсміливіші еротичні фантазії в ліжку. Ніколи не критикує її мрійливий настрій, тому що, хоча сама і практичніша в повсякденному житті, в глибині серця є невиправним романтиком. Крім того, вона досить легко заробляє гроші, у той час як Козі з фінансами везе набагато менше.

Їх спільне хобі – це їхній дім, що теж благотворно впливає на прогноз сумісності. Дружина-Свиня і чоловік-Коза облаштовують його з ентузіазмом, дбають про кожній дрібниці і про кожному куточку. Обидва знак китайського гороскопу чутливі до краси і мають чудовий смак. Вони з задоволенням віддають себе загальним інтересам, як правило, люблять театр, вишукану музику, кіно, збирають предмети мистецтва або книги.

В середньому віці хороша сумісність Кабана і Вівці в сексі відходить на другий план, пристрасть в ліжку найчастіше замінюється пристрастю до садівництва, городництва, тому що мати найгарніший сад у своїй окрузі – це їх загальна честолюбна мрія. Прийоми, які Свиня і Коза організовують у себе вдома, незабутні. Господарі вражають гостей гарним гумором, дарують чудовий настрій, а їх кулінарні таланти призводять всіх у захват. Разом вони можуть створити виключно гармонійну, дружну сім’ю, яка стане яскравим прикладом для інших. Коза і Кабан у шлюбі можуть стати прекрасними батьками, у них часто бувають дуже талановиті і завжди хороші діти.


Залишити відгук