Жінка Кабан і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

У цьому успішне і стабільне союзі жінка-Кабан завжди підбадьорить і підтримає амбітного дружина-Дракона. Він імпульсивний, а вона терпляча і витривала. Він – борець, а вона любить бути миротворцем. Вони легко спрацюються, щоб досягти загальних цілей. Вона присвятить всі свої сили всьому, що б він не зробив. Поки Кабан відчуває себе потрібною, Дракон може спокійно отримувати всі оплески і славу. Він – відчайдух, і вона без скарг буде допомагати йому щоразу, коли він зазнає невдачі. Обидва дуже романтичні.

Сприятливе поєднання знаків. У такому варіанті пара швидше вирішить всі можливі тертя. В інтимних стосунках — повний порядок. У побуті можуть себе проявити з однаковим успіхом обидва, тому, краще всього — розподілити обов’язки по дому. Фінанси краще довірити жінці. Чоловік буде зайнятий забезпеченням сім’ї, а жінка Свиня створить необхідний затишок і психологічний комфорт. Вона напевно буде встигати займатися своєю кар’єрою, і допоможе чоловікові в здійсненні його планів. Все будуть вирішувати разом. Вдале поєднання символів!

Дракон при вигляді чарівної Свині найчастіше зовсім втрачає голову і закохується з першого погляду. У цих любовних відносинах вона до нестями любить партнера і захоплюється ним, а Дракон милостиво дає можливість його обожнювати. Здавалося б, це створює серйозну загрозу їх сумісності. Однак в любові і шлюбі Свиня-жінка і Дракон-чоловік можуть бути щасливими, тому що Свиня ніколи не прагне до домінування в стосунках. Її цілком влаштовують другорядні ролі. Правда, вона може занадто балувати свого партнера, ніж тільки його з часом псує.

Дракон у цих відносинах буде царем і богом, її прагнення, потреби та плани виходять на перший план. З часом він може почати розглядати Свиню як вірну служницю, що зіпсує їх сумісність. Але якщо він приборкає свій вроджений егоїзм і буде цінувати те, скільки почуття і краси вносить в його життя менш агресивний партнер, то може дійсно стати для неї підтримкою у важку хвилину, тому що його оптимізм і почуття гумору стає для Свині справжнім антидепресантом.

Дракон і Свиня цінують незалежність, терпимо ставляться до чужих слабостей, що добре позначається на їх сумісності та перспективі любовних стосунків і шлюбу. На жаль, в обох є схильність до невірності, причому добродушна Свиня може змінити під впливом імпульсного пориву, а Дракон — заплутатися в драматичному трикутнику. Таким чином, найчастіше саме цей «третій зайвий» стають кінцем для яскравою любовної зв’язку дружини-Кабана і чоловіка-Дракона.


Залишити відгук