Жінка Кабан і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Жінка Кабан і чоловік Собака зовсім не сходяться характерами, але їх шлюб може бути цілком приємним. Чоловік-Собака надійний і досить сметлив, щоб жінка-Кабан могла покластися на нього, а вона – любляча, не схильна скаржитися і досить пристрасна, щоб він насолоджувався приємним почуттям близькості. Вони готові йти на взаємні поступки і все розділять навпіл. Їх союз буде щасливим, тому що жоден з них не схильний грати на слабкостях іншого.

Це — хороше поєднання знаків, в якому пануватимуть любов і взаєморозуміння. Жінка Свиня — людина світу. Їй сподобається легкий на підйом і самобутній чоловік Собака. Він не скутий зайвими труднощами натури і зазвичай відкритий всьому новому. З ним буде цікаво і не потрібно буде занадто сильно відволікатися на побут і господарські справи.

Обидва не дуже вимогливі до умов життя. Чоловік Собака зазвичай зайнятий справами, роботою, а жінка Свиня зуміє підтримати оптимізм і життєвий тонус цього чоловіка без торгів, претензій і хитрощів. Нормальне поєднання, якщо обидва врівноважені і розуміючі люди.

Що говорить китайський гороскоп з приводу таких персонажів, як Собака і Свиня? Якщо партнери цих знаків зійдуться у відносно зрілому віці, то можуть отримати з цього знайомства величезну користь, і прогноз сумісності буде виглядати краще. Тому що в цьому випадку Кабан і Собака вже прекрасно усвідомлюють свої сильні і слабкі сторони, а щодо партнера ведуть себе більш толерантно. Свиня внесе спільне життя оптимізм і радість життя, в той час як спокійна Собака облагородить, пожвавить любовні відносини щирістю і безпосередністю.

Між Собакою і Свинею в шлюбі іноді спалахують непорозуміння, тому що першу часто сильно ревнує кокетливу другу половину. За своєю природою вона підозріла, а от її партнер-Кабан найчастіше користується у протилежної статі великим успіхом. Така риса Собаки часто у всій своїй красі проявляється під час різного роду громадських заходів. Однак у Свині є таємничий ключ до її серця, вона завжди в змозі розвеселити і заспокоїти, в чомусь переконати менш оптимістичного і довірливого партнера. Сама ж в його особі вона отримує вірного захисника, покровителя і хорошого порадника.

Тому завдяки хорошій сумісності пари Свиня-жінка і Собака-чоловік може розраховувати на довгий любовний і шлюбний союз, який буде підживлювати обох його учасників цілющою енергією.


Залишити відгук