Жінка Кабан

Згідно з китайським гороскопом, жінка — Кабан дорожить своїм будинком. Для неї це тиха гавань, де можна створити гармонію, тепло і затишок. Вона любить і вміє робити подарунки, влаштовувати веселі свята. Вона — гарна господиня, гарна дружина і хороша мати. З домашніми обов’язками він справляється чудово. Діти її обожнюють. Якщо вона любить чоловіка, то не стане сперечатися з ним. Вона готова піти на будь-які поступки, аби уникнути сварки. Вона товариська, жизнелюбива, не любить самотність. Будинок і велика родина їй життєво необхідні.

У жінки — Кабана за китайським гороскопом складний характер. Вона завжди може сказати людині все, що про нього думає. Хитрувати вона не вміє. Навколишні тягнуться до неї, бо вона — енергетичний донор і володіє життєвою мудрістю і інтуїцією. У будь-якій ситуації вона може дати слушну пораду.

Жінки — Кабани сексуально привабливі і бажані багатьма чоловіками. Їх називають чарівними, чаклунськими, очаровывающими, прекрасними й охоче беруть у дружини. У супутники життя їй краще вибирати розумного, надійного чоловіка, люблячого домашнє вогнище і дітей.

Кабан відноситься до групи тварин символів Інь з переважаючим пасивним (водним) початком, тому народження в цьому знаку вважається особливо сприятливим для жінок. Дарує жіноче здоров’я і родючість, м’якість і якусь незабутню ауру ніжності, яка обеззброює навіть самого суворого чоловіка. Жінка-Кабан володіє талантом пізнавати чужі секрети, вгадувати чужі бажання, і вміє мовчати красномовніше будь-яких слів.

Вона справедливо вважає, що життя не можна втиснути в рамки вузьких логічних схем. У неї швидше містичне мислення, ніж раціональне та розумове. Подібно губці, жадібно вбирає нові знання і відчуття, такий емпіричний підхід до дослідження світу – все потрібно «доторкнутися, помацати, спробувати і перевірити на власному досвіді». Тим не менш, в житті вона більше довіряє інтуїції, адже будь-який досвід неминуче старіє…

Для досягнення амбітних цілей або кар’єрного просування, у дам-Кабанів часто не вистачає сили волі (внутрішній стрижень особистості досить гнучкий). І частково, в формуванні і зміцненні цього стрижня, величезну роль має батько дівчаток, народжених у рік Кабана. В цілому, роль чоловіка в їх житті величезна, можна сказати, що жінка-Кабан створена для шлюбу і сім’ї. Знаку Кабана притаманні типово жіночі чесноти, серед яких чуйність, жертовність, хазяйновитість, щастя материнства і чадолюбие. Щаслива жінка-Кабан, має можливість притулитися до сильного чоловічого плеча, знайшла свою тиху сімейну гавань, де вона могла б жити в спокої, гармонії і достатку. Важко переносить сімейні негаразди, розлуки, розлучення і розставання.


Залишити відгук