День Народження 8 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Народжені 8 березня багато працюють, прагнучи задовольнити свої амбіції, і володіють великим уявою і проникливістю. Ви не схильні вдаватися в світ фантазій, як це роблять інші Риби. Ви любите гарні речі, приємне оточення і відчуваєте себе невпевнено без потужної фінансової підтримки. Чарівне поєднання чутливості художника і стоїцизму практика дозволяє вам втілювати творчі ідеї у реальність. Ділові обов’язки і відповідальність за них вас не лякає. Відданість роботі стає більш значущою, якщо ваша уява захоплено новими цікавими проектами.

Народжені 8 березня, а особливо чоловіки, часто піддають своє життя небезпеці. Отже, вони повинні приймати розумні запобіжні заходи, наприклад, коли подорожують або займаються силовими видами спорту. Так як ці люди чутливі і багато в чому чужих порад воліють особистий досвід, вони нерідко можуть створювати як фізичні, так і психологічні проблеми не тільки для себе, але і для інших. Віддаючи збалансовану дієту і помірні задоволення, народжені в цей день значно полегшать собі життя. Однак їм потрібно уникати будь-яких видів наркотиків, включаючи алкоголь. Багато з цих людей здатні пройти через великі випробування. Їх душевна стійкість, однак, вимагає спокійного, продуманого відпочинку. Народжені 8 березня можуть втратити самоконтроль, якщо увійдуть до занадто тісне зіткнення з енергетичним вампіром.

Народжені 8 березня неодмінно повинні знайти свій власний шлях у житті, нехай навіть значно відрізняється від досить стандартної громадської схеми: школа — інститут — робота — сім’я — діти — гідна старість і повний спокій. Незалежно від усталених поглядів, вираження своїх думок або зовнішнього вигляду, вони не є конформістами, які нерідко вступають у протиріччя з раз і назавжди визначеним статус-кво. Хоча народжені в цей день звикли шанувати традиції, їм потрібно все-таки порвати з минулим, щоб стати дійсно заслуговують поваги особистостями. Із-за критичного ставлення до себе ці люди, будучи емоційно складними натурами, здатні до нескінченності перевіряти правильність кроків. Багато з них ще в юності починають розуміти, що їх життя, ймовірно, буде бурхливою, а шлях — самотнім.

Знак Зодіаку 8 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Води, які відрізняються наступними якостями: гнучкість, делікатність, талановитість, співчуття, старанність, безкорисливість, романтизм.

Планета Управитель: Нептун. Дарує Рибам дар провидіння, віру. Нептун — покровитель для творців. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за нестачу раціональності, а також відсутність критичності.

Риби — знак зодіаку народжених 8 березня, але, незважаючи на це, народжені в Міжнародний жіночий день люди більше схожі на Водоліїв, а не Риб. Вони амбітні, найчастіше стають трудоголіками, щоб досягти бажаного суспільного становища та рівня достатку, вони дуже цінують гроші, не витають у хмарах, як інші Риби, від Риб вони хіба що взяли проникливість і розвинена уява. Ці люди цінують розкіш і дорогі речі, вони можуть завести з кимось стосунки виключно заради грошей партнера, але при цьому вони не позбавлені естетизму і художнього смаку. Вони практичні і одночасно творчо налаштовані, що дозволяє їм легко втілювати свої ідеї в реальність. Відповідальність, обов’язок, обов’язки зовсім не тиснуть на них, як могло б бути, якщо врахувати, який знак зодіаку 8 березня. Вони можуть по-справжньому любити свою справу і свою роботу, генеруючи нові ідеї та проекти.

У долі народжених 8 березня обов’язково є якась «родзинка». Ідеї цих людей рідко викликають симпатії оточуючих, тому, відчуваючи неприйняття з боку суспільства, народжені 8 березня постійно знаходяться в напрузі. У деяких з них в характері присутня надто дзвінко звучить нота безтурботності або, якщо хочете, безвідповідальності, що заважає їм знаходити нових друзів і заробляти довіру. Взагалі, можна сказати, що народжені 8 березня підходять до питань дружби занадто меркантильно, так як безкорисливість іноді здається їм непотрібним проявом сентиментальності.

Народжені 8 березня — чудові актори. Вибравши заняття за своїм смаком, вони здатні працювати, «не висовуючись» і не заявляючи про себе протягом багатьох років; навколишні при цьому будуть думати, що середовище їх інтересів обмежена вузько професійними питаннями. За сценою, однак, ці люди будуть наполегливо працювати над собою, щоб в один прекрасний день зробити щось таке, що в підсумку змусить заговорити про них весь світ, втім, у будь-якому випадку вони зазвичай знаходять спосіб вираження своєї екстравагантності.

Народженим 8 березня притаманне найбільше магнетичне тяжіння. Вони здатні надавати майже гіпнотичний вплив на людей багато в чому завдяки своїй чарівності, інтуїції, розумовим здібностям. Коли вони молоді, то часто йдуть на поводу своїх емоцій, але в зрілому віці народжені в цей день вміють управляти собою. Хоча вони рідко користуються своєю здатністю впливати на оточуючих, тим не менше ця здатність дуже допомагає їм у житті. Якщо народжені 8 березня зустрічають на своєму шляху прихильність, силу і красу, вони здатні відчувати покірність або навіть поклоніння перед тими, хто володіє цими якостями.

Чоловік Риби — народився 8 Березня

Чоловіки, народжені 8 березня — відрізняються наступними рисами: такий кавалер — творчий, чуттєвий, музичний, духовний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 8 Березня

Жінки, народжені 8 березня, виділяються особливими гранями темпераменту: така дама — жіночна, інтелектуальна, романтична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 8 Березня

Тих, хто народився 8 березня знак зодіаку Риби, чекає яскрава і насичена подіями життя, їм належить боротися за своє щастя, часто вступаючи в протиріччя з усталеними поглядами. У цій боротьбі завжди поруч будуть вірні друзі, які й розділять радість, і від підступів недоброзичливців врятують. Головне – вірити в краще майбутнє, яке неодмінно настане, якщо вони самі цього захочуть і знайдуть свій власний життєвий шлях. Стійко переносячи удари долі, не накопичуючи злість на весь світ і не замикаючись у собі, народжені 8 березня можуть цілком розраховувати на те, що перед ними відкриються нові горизонти.

Народилися 8 березня знак зодіаку Риби, дуже трепетно ставляться до традицій і звичаїв, що часто перешкоджає їх руху вперед. Саме тому таким людям обов’язково потрібно звільнитися від заважає зв’язку з минулим (особливо від тих помилок, які коли-то скоїли), живучи сьогоденням і впевнено дивлячись у майбутнє.

У тих, хто відзначає день народження 8 березня знак зодіаку Риби, складаються дуже непрості стосунки з оточуючими, оскільки це, мабуть, єдині серед представників знаку Риб, що пливуть проти течії. Зрозуміло, відсутність конкурентів в такому випадку – результат позитивний, але в більшості випадків подібний спосіб життя – бурхливе, безтурботний, а іноді і безвідповідальний – не викликає симпатій у тих, хто знаходиться поруч, тому справжніх друзів у народжених 8 березня дуже мало, а найчастіше народжені у цей день – взагалі люди самотні, оскільки дивляться на дружбу з меркантильної точки зору, а безкорисливість розцінюють, як непотрібне прояв сентиментальності.

Однією з характерних особливостей людей, чий день народження припадає на 8 березня знак зодіаку Риби, є їх критичне ставлення до себе і до своїх вчинків. Все, що вони роблять, вони перевіряють на тисячу раз. Взагалі, це особистості, здатні працювати над собою довго і наполегливо; вони можуть протягом декількох років працювати над вибраним заняттям, ніяк не нагадуючи про своє існування. І таке завзяття майже завжди виявляється виправданим: обов’язково настає такий момент, коли вони, вийшовши з свого «укриття», виробляють приголомшливе враження на оточуючих своїм чудесним перетворенням.

Народжені 8 березня знак зодіаку Риби, володіють відмінною інтуїцією і неабиякими розумовими здібностями – багато в чому завдяки цим якостям, а також користуючись своєю чарівністю, ці люди легко можуть підпорядкувати увагу оточуючих, практично гіпнотизуючи їх. Можливо, саме ця особливість сприяє тому, що серед народжених в цей день багато по-справжньому успішних акторів.

Незважаючи на здатність цих людей сильно впливати на інших, самі вони теж можуть підкорятися чужому впливу, але тільки в тому випадку, якщо їм на життєвому шляху зустрінеться сильний, красивий і, головне, прихильний людина. А ще для повного щастя їм необхідно завжди підтримувати внутрішню рівновагу, намагатися не завдавати неприємностей іншим і частіше посміхатися – не можна відноситись до життя занадто серйозно.

Любов і Сумісність

Хоча на людях ви можете здаватися серйозним, в глибині душі ви — справжній романтик. У близькому союзі з відповідним людиною ви проявляєте себе пристрасним, ніжним і вірним коханим.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Дуже часто народжені 8 березня живуть не як всі, проявляючи складність і суперечливість своєї натури, знаходять свій індивідуальний шлях у житті, не схожий на шлях більшості. Зазвичай вони поважають традиції, але зірки велять їм не приділяти традиціям і засадам занадто багато уваги, щоб не заскніти і не зупинити свій розвиток і самовдосконалення. Ми пам’ятаємо, 8 березня — який знак зодіаку, це невпевнені в собі Риби, і народилися в цей день люди теж часто не впевнені, що надходять правильно. З-за цього вони можуть проявляти нерішучість, багато разів перевіряючи свої висновки і не переходячи від плану до дій. Часто багато бурхливих подій супроводжує їх життя, також нерідко вони залишаються самотніми до кінця життя.

Що стосується ідей і проектів народжених у Міжнародний жіночий день, то суспільство рідко зустрічає їх з радістю, тому що народилися 8 березня змушені постійно перебувати в стані бойової готовності», так як в будь-який момент може обвалитися безжальна критика і їм доведеться захищатися. Серед них зустрічаються дуже безвідповідальні і легковажні люди. Це властивість характеру іноді заважає їм заводити нові дружні зв’язки і викликати довіру в оточуючих людей. Також досить часто народжені 8 березня підходять до такого поняття як дружба виключно з прагматичної і цинічної точки зору, «ти мені – я тобі», тобто дружать аж ніяк не безкорисливо, а з «корисними» людьми.

Часто ці люди – справжні актори і гравці. Вони люблять епатаж і екстравагантність, що можуть не показувати довгі роки, а потім несподівано зробити якийсь дивний, шокуючий всіх вчинок. До того вони будуть тихо працювати на своїй роботі, «не висовуючись» і справляючи враження непомітних звичайних людей. Часто ці люди багато років займаються чимось особливим, нікому цього не афішуючи, щоб дочекатися свого зоряного часу і блиснути перед усіма своїм багажем і напрацюваннями.

Здоров’я і Хвороби

Що стосується здоров’я, то народився 8 березня чоловікам потрібно бути обережніше і більше берегти себе з-за підвищеної травматичності. Особливо вони ризикують під час подорожей і поїздок, а також при заняттях спортом. Ніякі запобіжні заходи не будуть для них зайвими. Але ці люди частіше вірять своєму досвіду, порад з боку слухати не схильні, часто створюють різноманітні проблеми – і собі, і іншим. Їм варто стримувати свою вдачу в плані заохочення задоволень і насолод, а також дотримуватися певного раціону. Шкідливі звички слід зовсім виключити. На жаль, ці люди часто стають рабами залежностей, тому на це варто звернути особливу увагу.

до Речі, це можна очікувати, виходячи з того, що датою 8 березня знак зодіаку відповідає Риби, так як Риби частенько легко підсідають на зловживання спиртним або наркотиками. Взагалі ж від природи ці люди досить витривалі і сильні. Але, щоб зберегти нервову систему, їм потрібно ретельно дбати про свій відпочинок, не нервувати, намагатися не виходити з себе і не вестися на провокації так званих «енергетичних вампірів».

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яким необхідно відпрацювати кармічні борги. У їх житті можливі злети і падіння, підступи ворогів, але і підтримка друзів. Якщо вони самі свідомо не оберуть шлях самотності, зможуть встояти і не втратять віру в себе і свої сили, то зможуть пересилити неприємності і вийдуть з кола несприятливих подій з гідністю. Їм необхідно зрозуміти, що саме темний час доби буває перед світанком. Якщо вони не втратять надію і не розучаться мріяти, вони зможуть стати щасливими, у них для цього знайдуться сили і можливості.

Поради Рибам, Народженим 8 Березня

Часто народилися 8 березня харизматически притягують до себе інших людей. Їх розум, інтуїція, знання, уяву, сила – все разом робить їх дуже привабливими натурами. В молодості вони можуть здійснювати дурні вчинки під впливом сильних почуттів, але пізніше ці люди повністю підпорядковують свої почуття розуму. Вони по-своєму благородні і намагаються не зловживати своїм подібним з гіпнозом, впливом на оточуючих. Здатні вони також і підкоритися і навіть поклонятися кому-то більш розумному, сильному або гарного.


Залишити відгук