Жінка Бик і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Обидва партнера обережні і вибагливі, і зрозуміють, що зробили хороший вибір в особі один одного. Обидва – приземлені, з почуттям власної гідності, з однаковими цінностями; ними рухає одна і та ж сила. Він терплячий і любить все планувати; вона організована, любить порядок, захищає сім’ю та дім. У важку хвилину вони зможуть покластися один на одного. В такому шлюбі Змія навчиться відкриватися немногословному Бику і встане з ним пліч-о-пліч в будь передряге. Вони можуть знайти щастя.

Тут сумісність досить проблематична. Основний тягар відповідальності, швидше за все, буде лежати на жінці Бику. Але, вона і сама цього захоче — вона активна і наполеглива, любить керувати і не надто схильна прислухатися до порад інших. Якщо потрібно, вона може і вести господарство, і досягти кар’єрних висот.

Чоловік Змія — людина більш прагматичний і налаштований на свій особистісний ріст. Щоб працювати у повну силу у нього повинна бути понад мотивація, яка буде давати якусь перспективу, подальший розвиток, більш високий матеріальний достаток. У якомусь сенсі чоловік Змія — натура більш творча і шукає. Він намагається уникати рутини і не витрачати сили на мало значні справи. Якщо жінка надасть йому можливість реалізувати все, що він хоче, то такий союз може скластися чудово.

Бик і Змія дуже сумісні і можуть бути гарною парою, здатної створити міцний шлюбний союз, стверджує східний гороскоп. У розкішних обіймах Змії Бик знайде повне щастя. Перша, напевно, буде правити їм беззастережно і нещадно, але досить розумно і так спритно, що другий не буде відчувати домінування партнера. Елегантність і чарівність Змії додасть їх любовної парі витонченості і блиску, а в спальні допоможе зрозуміти, що в світі є ще великі задоволення, ніж гроші і робота. Сумісність у сексі в парі жінка-Бик і чоловік-Змія дуже висока, і іскра, що розпалює пристрасть, між ними буде пробігати протягом довгих років.

Але світле майбутнє шлюбу Бика і Змії кується не тільки в спальні. Змія знайде в здравомыслящем Бику доброго наставника і щедрого спонсора. Чарівна Змія любить, насамперед, розкіш, і недолюблює важку роботу. Вона відмінно розробляє плани і комбінації, але мобілізує на їх реалізацію близьких людей, не докладаючи до цього великих зусиль. Працьовитий Бик виконає всі забаганки партнера, чудово організовує повсякденне життя. Сумісність в шлюбі Бика і Змії підвищується і за рахунок того, що обидва знака східного гороскопу є дуже розумними і в разі необхідності — економними людьми. Вони з гордістю милуються нулями на банківських рахунках, тому завдяки успішним спільним фінансовим операціям у зрілі роки заробляють досить пристойний стан.

Що загрожує любовним, шлюбним відносинам Змії і Бика? Перша намагається бути вірною, але на практиці так виходить далеко не завжди. Але невеличкий крок ліворуч – і виявлене зрада може стати вбивцею цієї прекрасної любові. А ось прозові, побутові дрібниці, швидше за все, не зруйнують шлюбу Бика-жінки і Змії-чоловіки.


Залишити відгук