Жінка Бик і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Цей союз буде прекрасним і довговічним. Чоловік-Півень – відкритий, відвертий і сміливий, ніж повністю компенсує консервативність і обмеженість жінки-Бика. Він також багато працює і досить серйозна, щоб її любов до гідності та престижу була задоволена. Його прагнення до безпеки також потрафит постійності і твердості жінки-Бика. У відповідь на радість і оптимізм Півня жінка-Бик може стати дуже успішною і досягти видимих результатів. Однак у • цьому союзі вона, швидше за все, буде розсудливою і приземленою, і хоча Півень буде говорити голосно і розумно, йому сподобається спиратися на сильну і благородну жінку-Бика.

Гороскоп сумісності цієї пари гармонійний. Саме в такому поєднанні обом досить легко досягти бажаних відносин. Своєю впевненістю в завтрашньому дні і психологічною стійкістю жінка Бик зуміє приборкати і заспокоїти чоловіка Півня, причому зробить це ненав’язливо й без скандалів. А чоловік Півень дасть жінці не вистачає жвавості емоційних проявів, свободи, яскравості і веселощів, таким чином, надихаючи на нові звершення.

У китайському гороскопі Бик і Півень — один з кращих спілок. Здавалося б, ці люди дуже різні. Але сумісність жінки-Бика і чоловіки-Півня така, що вони можуть виявитися тими самими двома половинками, які знайшли один одного в цьому великому світі, щоб створити захоплюючу любовний зв’язок або міцну сім’ю.

Півень повний фантазій, вносить багато пригод і «гламуру» в упорядковане життя стабільного Бика. Розпустивши кольорові пір’я, він радісно демонструє і прославляє власні переваги, має безліч інтересів. Під личиною безтурботним і навіть легковажної особи ховається добре, чуйне серце чесне до болі, деколи до патології. До зустрічі з Биком, він, звичайно, пройшов через кілька пристрасних, вогняних відносин, але, по-справжньому закоханий, Півень-чоловік у шлюбі стає вірним супутником.

Бик – дуже відповідальний партнер, він охоче бере на свої плечі обов’язки другої половини. Завдяки цьому Півень зітхає з полегшенням, коли практичний партнер звалює на себе, зокрема, відповідальність за сімейний бюджет. Сумісність Півня і Бика підкріплюється тим, що обидва ці знаки східного зодіаку працьовиті і чесні. У Півня серце на долоні, Бик більш потайливий, але обидва терпіти не можуть лицемірства.

У шлюбі Бик-жінка і Півень чоловік постійно надихають один одного, з віком все більше і більше люблять, що вміють створити чудову сім’ю, якої щиро заздрять інші.


Залишити відгук