Жінка Бик і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Ця пара буде щаслива: в очах своєї дружини, яка любить безпека, велелюбний чоловік-Пацюк буде дуже привабливим, тому що він хороший добувач, а в її житті це найважливіше. У свою чергу, вона неймовірно відповідальна, багато знає, на неї можна покластися. Вона буде уважна до його потреб і з задоволенням наведе порядок в домі. Кожного захопить якості іншого, і вони виконають більше, ніж від них вимагається. Нестримана пристрасть чоловіка-Щури може навіть зробити жінку-Бика чутливішими і податливі.

Чоловік Щур і жінка Бик можуть скласти надійну пару, якщо чоловік не стане занадто часто критикувати і звинувачувати жінку. Жінка Бик не опускається до того, щоб звертати увагу на дрібні уколи і мало значні коментарі, але, коли претензії накопичуються, вона може проявити неадекватно сильну реакцію і чоловік Щур буде довго відновлюватися від шоку.

Для чоловіка Щури, жінка Бик — особистість дуже масштабна і складна, йому нелегко її ні зрозуміти, ні прийняти такою, яка вона є — він напевно захоче її переробити, виховати під себе, але це навряд чи можливо… Швидше вона виховає його, але чи захоче чоловік Щур після всієї цієї «дресури» залишитися поруч — велике питання. Наскільки довго і успішно складуться взаємостосунки в такій парі буде залежати від знаків Зодіаку, як чоловіки, так і жінки.

На перший погляд можна і не помітити, що жінка Бик і чоловік Щур можуть бути призначені один для одного долею. Щурові швидко стає нудно в одноманітної обстановки, тому що вона любить зміни, при цьому її схильність до чуттєвих задоволень добре відома. Бик ж прекрасно почуває себе в своїх чотирьох стінах, твердо ступає по землі. А лягаючи в ліжко, цей трудоголік (незалежно від статі) хоче, перш за все, солодко поспати.

І все-таки… Як стверджує східний гороскоп сумісності, це одне з найкращих поєднань для обох знаків китайського зодіаку. Бик-жінка і Пацюк-чоловік в першу чергу шукають відчуття безпеки в любові, хоча кожен з них прагне до нього різними шляхами. Щур буде придумувати якісь комбінації, планувати, стежити за тим, щоб домашні засіки завжди були повні і всім всього вистачало. Бик буде все це організовувати, візьме на себе практичні обов’язки. А головне — буде їй вірний, що для Щура-завоевательницы надзвичайно важливо. Бик навчить її працьовитості і більш серйозного ставлення до життя.

Чоловік і жінка Бик і Щур не тільки хороші чоловік і дружина, їх відрізняє чудова сумісність як батьків. У шлюбі вони створять красивий і процвітаючий будинок, в якому стануть культивувати сімейні традиції. Діти мам і тат таких знаків китайського гороскопу будуть виховуватися грамотно і з любов’ю.

Слабкою стороною відносин Щури і Бика може виявитися секс — різниця темпераментів, небажання Бика брати участь у сміливих постільних експериментах, а також занадто довгий язик балакучою Щури. Якщо остання буде брехати і робити їх надбанням громадськості маленькі сімейні таємниці, то швидко переконається, що у неї, крихітної Щури, воюючою з взбешенным Биком, немає жодних шансів. І, незважаючи на хорошу сумісність, шлюб Бика і Щури з тріском розвалиться.


Залишити відгук